Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hós babátok ebédre mennyit...

7-8 hós babátok ebédre mennyit eszik egy üveges ételből?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen, de már eszik, de max egy felet. A mi ételünkből jobban eszik/enne, de annak még nincs itt az ideje.

2012. febr. 24. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8hós fiam jó étkű, van, hogy majdnem kettőt bevág belőle:) ma 1.5üveggel evett...
2012. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Figyu van izlése a babádnak!Anyu főztje sokkal jobb :)

Én hippes,kecskeméti bébiételeket adok 7 hós kisfiamnak 190-240 között szokott enni belőle,de csak abból eszi a maximumot ami a kedvence :D Egyébként az is számít,hogy mikor tápláltad hozzá.

2012. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

7 hónapos és mindet megeszi. Ha 2-t adnék, azt is megenné... :)

Általában én szoktam inkább főzni és olyan 250g körül adok neki, mindet megeszi.

2012. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fuh, gratula anyukák! :( Én babám a fél üvegnél elkezd nyűglődni és ha csak valami játékot adok a kezébe úgy eszi tovább a maradékot :( de még így is hagy az üvegbe minimum 10grammot! Mondjuk ma a hivatalos 3 óra helyett 4 órát vártam tízórai után... így mintha jobban kellett volna neki..! De én nem akarom megvárni míg farkaséhes! Kérdező lehet nálatok is ilyen jellegű kevés adag oka :(
2012. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Üvegesből 1 üveggel,vagy Univer,vagy Kecskeméti. Egyébként én főzök neki,és másfél Avent-es pohárral gyűr be ebédre. :)
2012. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én főztömből 25o grammnál is többet, ha fogára való, üvegesből 1,5 üveggel. Ha kevésbé fogára való, akkor 2oo g körül.

7 hós lesz.

2012. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3,5 hótól gyümi, mert akkor tápit sem akart...a tej meg már kevés volt. 4 hósan egy egész sütőtököt megevett, de a doki azt mondta korai, én meg hallgattam rá... Aztán annyira nem ment, hogy 6 hósan szünetet tartottunk, visszaálltunk a tejpépre. Mikor az már ment, akkor jött a főzi. De az egész üvegtől iszonyú messze vagyunk :( Ma másodszorra evett egy hippeset(tehát a tegnapi maradéka), még a harmada megvan...
2012. febr. 24. 17:17
 8/15 anonim ***** válasza:
És tápszerből mennyit eszik?Számoltad,hogy egy nap átlagban mennyit eszik-iszik?
2012. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy egyáltalán eszik. Fiam 5 hósan már evett180-200 gramm főzeléket, amit én főztem. Aztán lecsökkent 100-150 grammra. Most 7 hónapos, és egyáltalán nem fogadja el, csak a gyümölcsöt, azt meg tejpépbe, vagy Sinlacba teszem. 3 napja beteg, hasmenése is volt tegnap, és szinte csak vizet iszik, sinlacból evett ma 100 ml-t. Tápszerből 300 ml. A többi meg csak víz. Nem issza az ORS 200-at sem, és a Smectaból is csak 30 ml-t ivott meg, de legalább az hatott. Ja és az 5. foga jön. Teljesen kivagyok.
2012. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nekünk is az 5. fogunk jön...

Na, reggel-este 200-220 tápi. 1x túrókrém, 150g, 1x gyümi 150g, na meg a főzi, amiből nincs meg a 100 sem, és akkor utána 1 órával még kb 100 tápit megeszik.

A hízásával nincs gond, csak nem szeretném, hogy csak tápin éljen.

2012. febr. 25. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!