Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is baromi hisztis,...

Ti babátok is baromi hisztis, nyűgős ma?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
meleg front van:-(
2012. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nyűgös... ráadásul beteg is... :(
2012. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kettő gyerkőcőm van,ők is sajna betegek és igen,nyügik is,ma már vagy 100-szor összevesztek,nem férnek a bőrükbe.Én meg birjam idegekkel. :(
2012. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az ellentettje, egész nap alszik.
2012. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem két órája alszik, pedig ilyenkor csak 30-40 percet szokott:) Bár mi tegnap kaptuk meg a 3 hónapos oltást, lehet, hogy azért. De várjuk ki a végét, remélem délután is nyugodt lesz:)
2012. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen én meg már a hajam tépem, nem bír el leni még egy picit se, reggel óta kézen van, most próbálom elaltatni de nem tudom mi lesz belőle...

5,5 hós baba

2012. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 5,5 hós, és már nekem is pattognak az idegszálaim.. 1,5 órája vígasztalhatatlanul sír, semmi sem jó neki.. Most abban reménykedem, hogy elalszik, mert már olyan táskák vannak a szeme alatt, mint a 80 éves öreganyámnak.
2012. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég durva. Mondjuk éjjel is rosszul aludt, meg korán is kelt. Így a délelőtt nagy része nyűglődéssel telt. Remélem, a délután jobb lesz!
2012. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

neki jön 2 fogacskája kétoldalt egyszerre.

Megviseli nagyon :(

2012. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!