Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás! Ez így jó,...

Alaszka kérdése:

Hozzátáplálás! Ez így jó, vagy sok, kevés?

Figyelt kérdés
Fél 8-kor szopi, 10-kor gyümölcs vagy gyümi+babakeksz, 13 óra körül kb. 120 g főzelék, 15 óra körül szopi, 18.30 körül 120 g főzelék, 20 óra körül szopi. És sajnos utána éjjel még 11-kor, 3-kor szopik...Főzelékből nem eszik meg többet egyszerre.
2012. febr. 24. 14:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy 8 hónapos.
2012. febr. 24. 14:42
 2/8 anonim ***** válasza:

ha kel akkor kevés. igen, a főzelék az tényleg kevés. adj utána desszertet. pl. joghurt :)

és az uzsit is kiválthatod ha igényli, mondjuk tejpépre. vagy hagyd a vacsi főzit, akkor add a tejpépet, uzsira meg péksüti :)

2012. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne kevés ,de ugy igen hogy éjjel szopik!nekm 2 fiam van 2é s fél és 7 honapos ,2 honapos koruktol átalusszák az éjszakát,egésznap rengeteget ettek és eszik a kicsi most is reggel 7 kor :220gr cumisüveg,9:20 180gr cumisüveg,aztá 11:30 1 üveg husos bébiétel,azán 15 óráig alszik ahogy kell ujabb 280 gr cumisüveg,17:40 kor 1 puding,krémturo vagy csümölcssös bébiétel majd vacsora 19:45kor 280 gramm tejpép a cumisüvegben amin elalszik általában és reggel 6:30 alszik!probálj mást ha a fözeléket nem akarja lehet megunta van annyiféle még ,probáld jol lakatni ,igy te is kimerülsz az állano éjszakázásba!én nem birnám:S
2012. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elözö vagyik és volt olyan is hogy 450 gramm cumis üveggel feküdt! 6hónaposan 9 kiló volt és 73 cm! nem kövér ,csak nagy erős!ugyhogy vszinő nem lakik jol azért kel fel!
2012. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy 4 évesem, ő másfél éves koráig szopott, és addig evett éjjel is... :( Szereti a főzeléket, de mikor már látom, hogy alig-alig kapja be a kanalat, abból gondolom, hogy elég neki. Joghurtot, desszertet milyet adjak neki? Azt rögtön a főétkezés után? Amúgy több mint tíz kg, szóval külön hízlalni nem akarom, ha így elég neki. Csak még a szopikat jó lenne csökkenteni picit, napközben már jól kialakult.
2012. febr. 24. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok. én azért adtam desszertnek joghurtot mert az egészséges (szerintem, ma már ki tudja...)

natur joghurtot és tettem bele kis gyümit. túróval is így, csak azt összeturmixoltam.

2012. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

8 hós lányom így eszik:

reggel 6-kor szopi, 8-kor valami gabonafél (pl 2 evőkanál zabpehelyből kása), 10-kor gyümi (kb egy alma fele), fél 12-kor szopi, 12-kor zöldség husival (ez egy elég emberes adag, sohasem mértem mennyi, de több mint amennyit szerintem ennyi idősen ennie kéne), 14-kor szopi, 15-kor gyümölcs (kb fél körte), 17-kor szopi, fürcsi után még egy nagy adag zöldség féle, lefekvéskor szopi (kb 19 órakor). Éjjel éjfél előtt 1-2szer kel fel, ilyenkor szopizik, majd 2-3 körül egy étkezési célú szopi és onnantól óránként ébred és minden alkalommal szopizik.

Az a tapasztalatom, hogy nem azért ébred mert éhes, mert éjszaka minden alkalommal csak épp hogy cuppog egy picit a cicin és már alszik is újra. Elég sokat eszik korához képest és mindig hagyom nyugiban enni amennyi jólesik neki.

Azért írtam le, hogy nyugodj meg, 2 kelés éjszaka az nagyon-nagyon jó! :)

2012. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát azért annyira nem jó elég fáraszto!ha nem éhes éjszaka csak épp hogy szopik ,akkor megszokás ,tea,zenélő és nyügösködés!leehet beletelik 1-2 hétbe is de leszokik!
2012. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!