Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba tápszerből...

3 hónapos baba tápszerből milyen mennyiséget fogyaszt? Ami a doboz hátulján van meghatározva?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gyereke válogatja, hogy milyen mennyiséget fogyaszt, de átlagban, hogy alakul?
2012. febr. 24. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az átlagos mennyiség nem a korától, hanem a súlyától függ. tskg*150gr=napi tejigény. Ez inkább a maximum szokott lenni, amelyik baba ennél többet eszik az elég husis tipus.
2012. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom sosem ette a doboz mennyiséget. Változó volt, hogy mennyit kért. Volt olyan, hogy 6 hónaposan 180 ml-t csináltam és még kért. Csináltam még 30 ml-t, amiből megevett kb. 10-15 ml-t pluszban.

Most 7,5 hónapos és másfél hónapja 210 ml-t csinálok neki estére. Eddig megette mindig, most megint csökkentette a mennyiséget. Pedig a doboz szerint most kellene annyit ennie minden evésnél. Egyébként mi 3 étkezést már kiváltottunk. Elég gyors ő ebből a szempontból. :S

2012. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam két és fél hónapos! Nem eszi meg az "előírt" mennyiséget! Értem ezalatt a 130-140 ml-ket!

A védőnő azt mondta,hogy amíg hízik, addig nincs gond, mivel ő többször eszik egy nap.

2012. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom tegnap lett 3 hónapos és teljesen változó mennyi tápszer eszik. 180 ml vízből csinálok neki általában (ez kb 200 ml lesz készen), általában 150 ml a minimum amit megeszik de van hogy mind elfogy, naponta 4-szer eszik általában mert egész pici kora óta nem kel fel éjszaka enni így 5 étkezést lehetetlen belezsúfolni sokszor a napba (este 7-től, reggel 7-ig vagy 8-ig alszik- de ha korábban kel véletlenül akkor 5-ször eszik).

A dobozon lévő mennyiséget támpontnak mindíg megnéztem, de hamar rájöttem, hogy minden babának egyéni igényei vannak, így amíg hízik sem a dobozzal nem foglalkozok, sem azzal hogy sokan szörnyülködnek, hogy csak 4-szer eszik egy nap (szépen gyarapszik, kis hurkás baba- tehát szerintem neki ennyi bőven elég).

2012. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztató válaszokat! :)
2012. febr. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!