Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a babám, már nem...

9 hónapos a babám, már nem elég neki az anyatej. Menjek el az orvoshoz tanácsért hogy milyent vegyek, vagy egyszerűen menjek be valahová és vegyek egy doboz tápszert?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 09:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És ha a 2. verzió, akkor milyent?
2012. febr. 9. 09:49
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Én már nem adnék neki tápszert!Kezd el a rendes ételt a korához illően!Főzz úgy magatoknak,hogy a pici is tudjon enni belőle.Nekem egyik gyerekem sem ette meg a tápszert.Valamelyik kimondottan rossz ízű.Akkor döntöttem úgy eszik amit mi!Alányom nyolc hónapos koráig cicizett és utána minden evő lett.
2012. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sokféle jó

mildibének van 9 hós kortól babános ízű mi mindig is ezt használtuk, mármint a milidbét

sajnos tápis volt 5 hós korától azért..


szóval nekünk a mildibé bevált és 1750 körül van az ára

a többit nem ismerem nekünk ezt alapból a védőnő ajánlotta


de van itt sok féle: hipp, milupa, babydream, és még sorolhatnám....

2012. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már szinte mindent eszik, de úgy látom ,este még igényelné a cicit. Ezért gondoltam, hogy adok neki tápszert este. Anyatejet is csak akkor kapott már.
2012. febr. 9. 10:03
 5/11 anonim ***** válasza:

kedves második..azért az nem úgy van hogy egyik napról a másikra mindenevő legyen

hozzá kell táplálni szépen folyamatosan, az enyém is evett már akkor mindent, de reggel és este még tápizott 12 hónapos koráig, védőnő javaslatára, meg hát még azért abban sok vitamin megtalálható ,

de mindenképp konzultálj a védőnővel vagy a gyerekorvossal

mildibés anyuka :)

2012. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Felesleges a tápszer,már adhatsz neki tejet is. Igaz,hogy újabban csak egy éves kor után ajánlják,de és mindegyiknek adtam már előbb is. Semmi baja nem lett tőle. A tápszert mindegyik kiköpte.
2012. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tejet nem szeretnék adni neki, azzal megvárom legalább az 1 éves kort.
2012. febr. 9. 10:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Bár nekem a fiam elég korán tápis lett, de ebben a korban mivel már nem írta fel doki és a fiam is válogatott próbálkoztunk. A dikink a Mildibét írta mindig kicsinek, de egy idő után nem kellett a fiamnak. Aztán próbáltunk olcsóbbat, drágábbat, végül amit megivott a Milupa Milumil volt. Ennek tényleg az íze is sokkal másabb és finomabb a többinél. Nekem az összes büdös egyébként, meg kesernyés íze van, ennek viszont az íze és illata is édeskés számomra.

Tehát szerintem vagy hívd fel a dokit, hogy mit ajánl vagy a patikában kérdezd meg! De ez baba függő is.

Nem utolsó sorban, hogy érzékeny-e a babád valamire(tej, tojás, más allergia) mert akkor viszont úgy tudom még ilyenkor is felírhatja a HA-s tápszereket!

2012. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy időben nekünk is ki kellett egészíteni az anyatejet, volt itthon Mildibés mintám, azt csináltam meg neki, mert pont itt olvastam, hogy annak van a legkevesebb mellékíze, és tényleg, nem olyan keserű, mint a többi tápi. Csak pár napig használtuk. Most a lányom 18 hónapos, van itthon tarcsiba humana 2 féle izesített (banán, alma) tápszer, ha kell, azt adom. Tejet nem adok neki, kipattog tőle (amúgy is ekcémás), a tápszertől nem, nem értem miért, bár lehet, hogy ha sokáig adnám neki, az is kiütné...Szóval itt áll 2 doboz, ha kell, tudjak neki adni valami tejalapút. A brendonban vettem, 1500 ft- volt egy doboz. Védőnői javaslatra, természetesen. :)
2012. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, Humana 3-as, 10 hós kortól adható van itthon.
2012. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!