Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet légzésproblémája egy...

Lehet légzésproblémája egy babának, ha az anyukája napi egy doboz cigit elszív terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Válasz szeretnék nem papolást, mert én nem cigiztem egyik gyermekemnél sem...
2012. febr. 12. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
szánalmas az iylen anyuka, asztmát és egyébb légzési betegségek alakulhatnak ki a gyermeknél. Felelötlenség. Vagy baba vagy cigi egyzserre kettö nem
2012. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Ismerek olyan anyukákat,akik dohányoztak a terhesség és a szoptatás alatt is. A gyerekeik egészségesek. Szerintem ez függ a genetikától is.

A dohányzás ártalmait nagyon eltúlozzák. De én sem tartom helyesnek,ha dohányzik egy kismama.

2012. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak légzési probléma.


Ismerek egy csajt, aki a terhesség alatt papolt, hogy nem lesz egy doboz cigitől semmi baja a gyereknek.


Hét hónapra született, és enyhe szellemi fogyatékos. Most felzárkóztató oviba jár, és az arcán is feltűnően látszik, hogy nem olyan, mint a többiek.

A légzésével ellenben nincs gond, ha ez fontos...

:(

2012. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömmel együtt voltam kismama.Én nem dohányoztam se a terhesség se a szoptatás alatt.Ő végig szívta.Az Ő gyereke makk egészséges az én kisfiam 5 hónapos és asztmatikus bronchitise van.Az egyik nagypapa asztmás volt.A lányommal se dohányoztam.Kicsi kora óta középfül gyulladása volt havonta.Mindent elkövettem, hogy egészséges gyerekeim legyenek.A fiam már az anyatejes időszak alatt beteg lett.

Kicsit dühít a dolog.Nem az idegesít, hogy az ő babája nem beteg ,de ez genetika.

Viszont egy másik ismerősöm babája kis súllyal született és korábban.Dohányzott a terhesség alatt.Mindenki maga dönti el mire képes a gyerekéért.Gondold el ha én dohányoztam volna a terhesség alatt most megölne a bűntudat.

2012. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Családban az egyik csajszi dohányzott terhesség alatt, és a szoptatás alatt is. Mindkét gyerkőc elég kis súllyal született, és a kisebbik gyerek az egyik szemére gyakorlatilag vak. Nem mondom, hogy tutira a dohányzástól volt, de valahogy nem tudok elvonatkoztatni ettől a ténytől.
2012. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
igen okozhat, mindenféle fejlődési rendelleneséget, idegrendszeri problémát stb. persze ezt bizonyítani, hogy emiatt lesz-e beteg a baba, nem lehet
2012. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!