Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egymással jól kombinálh...

Milyen egymással jól kombinálható ruhadarabokat vegyek tavaszra mászó, kapaszkodva álló kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Tehát, hosszú body, póló, mellény, naci elég?

Cipőből milyet vegyek?

Muszáj a tavaszi kiskabát, vagy elég a mellény is??


2012. febr. 25. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem lányom van elég csinin szoktam öltöztetni.

fiukkal talán nagyobb problémám lenne.


de body-ban olyat válszatottam aminak van kis gallérja, kis fodra, kis masnia, behúzása. kisfiuknál tuti szeretném a galléros body-t, olyan mintákat ami megfelel egy polónak is, vagy ha fölé adok egy polót, inget jól néz ki.

kisfiunak tuti sok ingecskét vennék, és mellény sem rossz nekik. (lányomnak kicsit hosszabb felsöket, vagy azon is legyen masni, fodor, behúzás)

lányoknak a leggins egy szuper darab. föleg nyáron mikor reggel hideg délután meleg van a leggins az a darab amit csak kicsit fel kellene türni és késsz a rövid megoldás.

kisfiuknál talán olyan nadrágot amit fellehet türni.


ciöp nem kell még neki, csak ha többet megy mint mászik. fontos hogy rugalmas talpu legyen. otthon meg mezítkáb vagy gumi aljú zokniban. nyáron is minél többet legyen mezítláb. cipt tényleg csak ha magától elkezd menni vegyél neki. elefanten egy nem rossz márka nekik van kimondottan elsö lépés cipöje.


kiskabát szerintem kell, de mellény is jó.

2012. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ilyen szépen válaszoltál!:)) Köszi!
2012. febr. 25. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az enyém most kezdett járni, de én a következő dolgokat szereztem, szerzem be neki: rövid ujjú dodyk, pamut hosszú ujjú pólók, rövid ujjú pólók, nadrágok ( roll up is, amit fel lehet gombolni több fokozatban ) 1-2 farmer, de inkább egyéb kényelmes, széldzseki, farmer dzseki, van egy pufi mellényünk, vékony kötött sapi, zárt bőr siesta cipő, siesta szandi, vékony harisnya, 1-2 vastagabb pulcsi pl 2 rétegű pamut kabát helyett, pizsirugi aludni, zoknik, csúszásgátlós is.
2012. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok szabadidőgatyát vettem, és kettő csinit, orkánosat meg farmert.

Van pufimellénye meg széldszekije, ezen kívül belül szőrös kardigánja, amit már most hét végén is hordott télikabát helyett, mikor jó idő volt.

3-4 cipzáros felső, hosszú ujjú póló és bodyk.

Van vékony sapkája is meg kalap, ha nincs hideg. Na most ez lehet, soknak tűnik, de mindent a bátyjától örökölt :) Sőt szabadidőgatyát még vettünk neki is pluszba, mert sokat szétmásztak.

2012. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cipőt kb. 10 hónaposnak vettem, amiben járni is lehetett, Assot (olyan bolt volt a környéken, csak azért). Mivel 3 hónapig hord egy lábbelit, utána más méret kell, egy évszakot bír ki egy méret.
2012. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!