Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhadarabokat adtok 3...

Milyen ruhadarabokat adtok 3 hós babátokra? Csak rugit, vagy nadrág+pulcsi együttest is?

Figyelt kérdés
Én sokszor adok rá farmernacit és pulcsikát, kislány és nagyon édes nacikat, pulcsikat kaptunk.De meg lettem szólva, hogy még nem való neki,csak a rugi+body együttes.
2010. márc. 7. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam két hetes korától nem maradt meg a rugiban. Ordított!!! Azóta csak body, pulcsi és naci van rajta. Mindenki azt mondta, hogy sokkal jobb. A mozgásban sem akadályozza semmi és jól is áll neki. Ne azzal törödj, mit mondanak mások, hanem azzal, hogy jól érzi-e magát benne a babád.

5 hónapos mult a fiam.

2010. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a rugi+body valo nekik marhaság.Én kislányomra már ujszülött korában is adtam nacit meg pulcsit.

Mikor szoltak azt mondtam mindenkinek akinek nem teszik ne nézzen rá.

2010. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én rugiba és bodyba öltöztetem. Szerintem sokkal babásabb, aranyosabb. Lesz még eleget nadrágban, ha nagyobb lesz.

A body különben is praktikusabb, nincs kint a dereka és a pelust is jól tartja. Én szeretem őket.

A lányomnál is amíg nem akart menni addig rugit használtunk, utánna jöttek a nacik (szoknyák). A fiamnál is így tervezem.

2010. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bodyt én is adok rá, rugi és pulcsi alá is.Csak nem értem mi az, hogy nem való!Nem fázik benne, tud mozogni is.Első babás vagyok és azt hittem van valami különösebb oka,de ezek szerint csak régi beidegződés.
2010. márc. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!