Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis motor vagy tricikli...

Kis motor vagy tricikli (szülő által is tolható), vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
Itt a jó idő a kisfiam most 15 hós és szeretnék a babakocsin kívül más alternatívát is. Melyiket ajánlanátok elsőre, vagy mindkettőt érdemes venni? Kis motort majdnem minden gyereknél látok, tricikliző gyereket kevesebbet. Kinek melyik, milyen fajta van?

2012. febr. 25. 09:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az utolsó mondatot bénán írtam: Kinek melyik vált be, milyen fajta van?
2012. febr. 25. 09:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk mindkettő van. Míg kisebb volt a lányom a triciklit jobban kihasználtuk, most hogy 3 éves inkább a motor. Én azt ajánlom vegyetek mindkettőt, ha tehetitek, minden gyermek más : ))

2012. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Más a funkciója a kettőnek.

A tricikli inkább egy alternatíva a babakocsihoz (mármint a tolókaros), a motor önálló használatra való. A motorral meg kell tanulnia bánni, vannak gyerekek, akik 15 hónaposan még nem akarnak vele menni, és még sokáig nem, és vannak olyan kicsik, akik egyből rákattannak.

Árban is nagy a különbség, a motort mindenki megengedheti magának, valószínűleg ezért is van több belőle...

Mi több gyerekben gondolkodtunk, így vettünk egy triciklit is a nagy lányomnak, de ő kifejezetten nem szerette. A középső odáig volt érte, 10 hónaposan ült rajta, a harmadikkal meglátjuk hogy lesz. :o)

2012. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is van mindkettő!

Triciklit már 1 éves kora körül használtuk, akkor én toltam benne. 1,5 évesen kapott motort, és kellett 1-1,5 hónap, hogy rájöjjön mire való. Aztán jött a tél, triciklit nem használtuk, mert féltem, hogy megfázik benne, hisz abban nem csinál semmit, csak ül. Tavasszal újra elővesszük, és lassan megpróbáljuk arra is megtanítani, hogy azt magától hogy tudja hajtani. Mert ugye van rajta pedál is, tehát tényleg teljesen más a funkciója mint a kismotornak. Teljesen máshogy kell hajtani.

Elsőre, babakocsi helyettesítőnek szerintem inkább szülőkaros triciklit vegyetek, de pár hónap múlva érdemes lesz egy kismotorra is beruházni.

2012. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Smart trike triciklije van 10 hós kora óta, most 18 hónapos, tavasszal veszünk neki egy ilyet: [link] .
2012. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a kezecske. Akkor első körben keresek valami triciklit. Mondjuk az a húzósabb, lehet, hogy a tesz-veszen nézek körül.
2012. febr. 25. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!