Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsis kerdes. JANE...

Babakocsis kerdes. JANE CARRERA Aniversario tipusu babakocsinak nem tul kicsi a kereke? Aki ismeri irna rola velemenyt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem ilyen kocsiban "nőtt fel":)Én imádtam, nálunk elég rosszak az utak, de mindenhol tudtam tolni, abszolút nem okozott problémát semmilyen terepen a közlekedés.Nekem ez volt a tökéletes babakocsi, előtte volt kettő más típusú, de messze ez volt minden szempontból a legjobb választás!
2012. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak kép alapján tudok véleményt mondani.De igen kicsi a kereke,ezt hóban nemigen lehet eltolni.Ami nekünk van most esernyőkocsink kb ekkora kerekei vannak,és eléggé nehézkesen tudtam tolni a hóban.Szerintem ezt is figyelembe kell venni a vásárlásnál.Meg nekem nem tűnik valami strapabírónak se,egy újszülöttnek szerintem olyan babakocsi kell aminek jó a rugózása.Ez a kocsi összerázná rendesen.De ez csak az én véleményem.
2012. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt a kocsit néztem ki most :)De véleményt nem tudok mondani csak hogy nekem jónak tűnik......
2012. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok: mi újszülött kortól használtuk mind a két gyerekemnél, nagyon kényelmes volt, nem rázott, fél kézzel is könnyű irányítani, boltban is könnyen tudtam manőverezni vele, nagy hóban biztos nem könnyű tolni, de amúgy rossz terepen is könnyen megy, jó a rugózása is nagyon.Téli és nyári babának is praktikus, én rosszat nem tudok erről a babakocsiról írni, bátran vegyétek meg, nem fogtok csalódni benne:)

És nagyon strapabíró kocsi!

2012. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!