Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék tanácsot kérni...

Szeretnék tanácsot kérni tőletek! Kislányom 9 hós, reggel, este szopizik, délelőtt gyümölcs, délben főzelék, de az uzsonna egy kicsit problémás. Mit adjak neki? A tejpépet, joghurtot, babadesszertet nem eszi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Krémtúró?

Nekünk nagyon bejött.

A vaníliás valamilyen gyümölccsel összekeverve nagyon finom. Egy doboz krémtúró+fél üveg gyümölcs és jól lakik a kislányom.

2009. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam,de nem jött be neki.A túró rudit szereti,de minden nap nem szeretnék neki adni.
2009. jún. 6. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami más fajta gyümi mint a tízórai? Vagy az enyém szereti ha hipp natur tejpéppel kevert almát. Lehet hogy így megenné a pépet.
2009. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg valami falatkák? Nekünk azt mondta a védőnő, hogy már lehet vele próbálkozni.

Kockasajt?

2009. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is a sajtot javasolnám.szerintem is próbálkozhatsz vele.
2009. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a főzivel ugy jóllakik, hogy nem éhes? Próbáltad a felsoroltakat mondjuk egyszer tizóraira adni? Ha akkor megeszi, akkor délután egyszerüen nem éhes. Ciciztetni már uzsira nem akarod? Szerintem kiváncsiságból próbáld ki délelőtt, amiket nem eszik meg estefelé.
2009. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Az enyém 11 hós és tízóraira is, uzsira is gyümölcsöt kap. Persze nem ugyanazt, hanem mást.

Délelőtt általában üveges gyümit kap, délután banánt, almát vagy a megmaradt őszit keverem a banánnal.

Sztem nem baj, ha 2x kap gyümit és nem ilyen E -vel teli vackokat eszik.

2009. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!