Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet kiváltani teljesen...

Hogy lehet kiváltani teljesen egy étkezést? Reggel és délelőtt tejcsi, majd az azt követő két étkezése teljes adag főzelék és gyümölcs, ezek után még a megszokottan iszik tejcsit is, a kérdésem erre irányul, hogy maradnak el a szopizások? 6hónapos

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekemnél úgy csina´ltam,hogy elözször ettek majd szopi amennyi kellett neki.Aztán egyre többet ettek,kevesebb szopi.Ìgy egy idö után elmaradt a szopi .
2010. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha nem haragszol az még érdekelne, hogy milyen sorrendben váltottad ki az étkezéséket?ne haragudj, első baba...
2010. nov. 10. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit sietsz, bőven elég lenne egy szilárd kaja,amúgy majd nem fogja kérni a cicit
2010. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De hogy nem fog cicizni!!!A lányom 14 hónapig,a fiam most is szopik,pedig reggeli ebéd uzsi vacsi rendes szila´rd étel......

Èn elözször a tízórait adtam neki gyümit.mikor elmaradt a tízórai szopi maradt "csak" a reggeli.De ezt úgy is a babád saját maga fogja alakítani......Utána az uzsonna szintén gyümölcs,majd ebéd és a vacsora......

De mint írom most is szopik nem is keveset.....Azon pedig ne aggódj,hogy nem fog cicizni.

2010. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még az lemaradt úgy is idöbe telik még kiváltod a tejet a szilárd kajával.....
2010. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, válaszaitokat! igen sajnos sietnem kell, mert vissza kell mennem dolgozni hamarosan és inkább szilárd étel mint cumisüvegből táp... ennek ellenére ameddig csak tudom, szoptatni szeretném.Szerencsére nagyon jó étvágyú baba és a tejem mennyiségével is minden rendben.
2010. nov. 11. 08:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre,nincs bajom a táppal, én is azon nőttem fel,csak úgy gondolom, nem ártok neki a zöldséggel és gyümölccsel.
2010. nov. 11. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!