Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3. születésnapra kisfiúnak...

3. születésnapra kisfiúnak ajándékötletek?

Figyelt kérdés
Áprilisban lesz,de mindig az ajándékkal vagyok bajban:(rengeteg játékunk van:(Inkább valami kinnti dolog kellene:)
2012. febr. 26. 06:53
 1/8 nittababy ***** válasza:
szerintem egy könnyen kezelhető távírányítos autóval már tud játszani!!
2012. febr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csúszda, hinta, homokozó.

Bicikli, rolller,dömper,akkumulátoros kiautó amire rá tud ülni

Trambulin

Mászóhenger,játszósátor

Aszfaltkréta


Kirakó, társas, duplo, dominó,pötyi, fakocka, állatfarm, barkácskészlet,

2012. febr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm távirányítós autója és akkumlátoros még nincs azon kívűl minden:(Pont autós ülés csere előtt vagyunk lassan ,az olyan erőltetett lenne ha azt kapna?Mellé még vmit?
2012. febr. 26. 07:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az autósülést úgyis megveszed,az nem szülinapi ajándék szerintem.Nekünk van akkus autónk,nagyon imádja,illetve lábbal hajtós traktor,azt is.A fiam most parkolóházat kapott,nagy siker volt.Vagy pl szerszámkészlet?Barkácsolhat apuval.Szereti még az olyan labdát amit középen be kell nyomni,lapos lesz,aztán kipattan,a nevét nem tudom.De az enyém autómániás.
2012. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tavasszal a környéken futóbiciklivel kavarnak a fiúk-lányok. Csak győzzön az ember utánuk futni. Az én kisfiam is áprilisban lesz három éves, én ezen gondolkodom.
2012. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is a futóbringát ajánlom. Pl. ezt:

[link]

Nem drága, és tök jó!

2012. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
REndes bicaja van már már ősz óta megy is vele,barkácskészlet van.lábbalhajtós markolós traktor van 10fél mezőgazdasági gépe van +tűzoltó és Bobcat!A bruder játékok ezek!
2012. febr. 26. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Sapiento kvíz? Kint is játszhatsz vele, ha leterítetek a kertbe egy plédet... :)
2012. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!