Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tetettetek, tetetnétek...

Mikor tetettetek, tetetnétek fülbevalót kislányotok fülébe?

Figyelt kérdés

Picikém most múlt 4 hónapos. Holnap megyünk fülbevalót belövetni. (Fájdalommentes fülbelövésre)

Szerintetek korai, vagy jobb kisebb korban, mint ha már 4-5 éves?


2012. febr. 26. 07:54
1 2
 11/18 sumergo ***** válasza:
3 hónaposan lövettük ki, sajnos a hangmentes pisztoly nem volt jó, ezért a másikkal kellett kilőni, és így eléggé megijedt, és sírt, de mire hazaértünk (5 perc), már semmi baj nem volt. A lyukkal sem lett semmi gond később sem.
2012. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Megnyugtattatok. :)

2012. febr. 26. 10:50
 13/18 anonim ***** válasza:

10-esnek megnyugtatásul.

Nekem 2 kislányom van, 1 évesek múltak, és mi sem lyukasztattuk (még) ki a fülüket. Én is úgy vagyok vele, ahogy te, majd akkor lesz nekik, ha már ők szeretnék, kérik.


A kérdés feltevőjéhez: biztosan nem lesz semmi baja, ha pár hónaposan vagy akár újszülöttként kap fülbevalót. Szerintem aranyos:-) Arra figyeljetek, hogy olyan legyen, amit nem tud kirántani, nem tud beakadni valahová, vagy kiesni, nehogy a kis fémdarabot lenyelje.

2012. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kislányom 2 éves, még nincs fülbevalója.

Nagyon bánom, hogy pár hetesen nem lövettük ki a fülét!

Különben mostanában szeretném elvinni, hááát.... tartok tőle. :)

2012. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Éppen 6 hetes volt a lányom, mikor kilövettem a fülét. Pár másodperc volt az egész, szinte nem is sírt, csak meglepődött. Nem volt vele semmi gond, már egy éves múlt.
2012. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%

2 hónapos volt, sokat olvastam utána, én így döntöttem, nem bántam meg, ettől függetlenül nem ítélem el azokat, akik a gyermekre bízzák a döntést.Nekem pl a védőnőm (akiben maximálisan megbízok) azt mondta, hogy így is a gyereké a döntés, ha nem akar később majd, nem teszi bele, az az apró lyuk nem zavar senkit.(én pl már hónapok óta nem viselek,de ha alkalom van, beteszek egyet)

engem az riasztott vissza, hogy ha a 4-5éves nem biztos magában, esetleg mégis traumaként éli meg (bár ő kéri), olvastam olyan rémsztorikat is, hogy az egyiket engedte, a másikat már nem, annyira fájt az egyik belövés és meggyőző volt, h nekem még a kórházban születésem után szúrták anno és semmi élményem nincs róla, ellenben természetes volt, hogy van. Itt nincs jó vagy rossz döntés, csak az idő igazolja majd.

2012. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Tegnap belövettük a fülbevalót. Eléggé sírt, de 2-3 perc után már nem volt gond. Most sem érzékeny rá.

Nagyon-nagyon jól áll neki. :) Igazi csajos lett. :)

2012. febr. 28. 14:43
 18/18 anonim ***** válasza:
Itt megint valaki arra ment, hogy lepontozza a válaszokat! Gratulálok! Csak így tovább!!!!! Se..f.ej!
2012. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!