Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tetettetek, tetetnétek...

Mikor tetettetek, tetetnétek fülbevalót kislányotok fülébe?

Figyelt kérdés

Picikém most múlt 4 hónapos. Holnap megyünk fülbevalót belövetni. (Fájdalommentes fülbelövésre)

Szerintetek korai, vagy jobb kisebb korban, mint ha már 4-5 éves?


2012. febr. 26. 07:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Az én kislányomnak 3 hónaposan lett átlőve, és semmi baja nem lett tőle, csak kicsit sírt, de pár perc alatt el is felejtette. Régen már a kórházba átszúrták a füleket! Jobb most, mert ahogy a kozmetikus mesélte, a 4-5 évesek kevésbé engedik kilövetni a fülüket, nagyobb hisztit csapnak!
2012. febr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Nézőpont kérdése. Barátnőm is 4 hónaposan lövette ki a kislánya fülét, azóta is minden rendben van vele. Az unokatesóm kislánya 3 évesen követelte ki magának a fülbevalót, meg sem rezzent a kis arca, mikor belőtték neki.:)

Az én kislányom egy éves, neki még nincs fülbevalója, picinek nekem sem volt, én már húsz voltam, mire lett bátorságom elmenni.:D

2012. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Az én kislányom 1 hónapos volt mikor kilőtték a fülét, pár másodpercig sírt, most 4 hónapos azóta sincs semmi probléma, nem volt egyszer se begyulladva
2012. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Az en kislänyom 5es fel honapos volt mert a gyerekorvos azt mondta hogy fel eves kor elött nem csinälja meg!Mäsikhoz nem akartam vinni ezert värtunk pedig en elöbb akartam!Azt a pär hetet elengedte mert amugy is mentünk szurira es együtt megcsinälta!Annyira jätszott a kezebe adott kockäval hogy eszre sem vette!Semmi gondunk nem volt vele!
2012. febr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Mindkét lányomat a kórházból már fülbevalóval hoztuk haza.

Semmi gond nem volt velük.

2012. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Két hetesen kapott fülbevalót, sírt, de másnapra elfelejtette az egészet. Azt mondják, hogy jobb korábban, mert akkor még nem tudja összekötni a dolgokat, pl. az arcot (aki kilőtte a fülét) a fájdalommal. Így is történt.
2012. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt a kislányom, 1-2 percet sírt, aztán el is felejtette. NEm piszkálja sohasem. Én nem bánom, hogy nem hagytam későbbre, szerintem sokkal jobb hamarabb, mint később, amikor már jobb a memóriája és esetleg rossz emlékként megmarad neki.
2012. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A lányomnak 5 hónapos korában lövettük be a fülbevalót. Kb 10mp-ig sírt, és aztán el is felejtette. Én úgy gondoltam, hogy jobb, ha még kiskorában betesszük neki. Azóta sem volt vele gond.
2012. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A lányomnak 8 naposan szúrták át a fülét! Bent még sírt, de mire kihozták (kórház egyik kezelője) már nem sírt! Annak idején engem is fülbevalósan hozott ki anyukám a kórházból!
2012. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
A válaszokat olvasva, én vagyok szinte az egyetlen, aki nem tettet a lányának fülbevalót? Nem vagyok a híve, majd ha Ő szeretne akkor elviszem és kilövetem a fülét, de addig nem lesz neki fülbevalója.
2012. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!