Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! És, hogy fogadjátok,...

Kismamák! És, hogy fogadjátok, ha Nektek van valami komoly betegségetek?

Figyelt kérdés

Amióta anya lettem, állandóan rettegek, nehogy legyen valami bajom, mert akkor mi lesz a kisfiammal.

Nem balesetre gondolok, de ha már késsel megvágom az újjam, éppen csak a bőrnél, már nézem van e csíkom.

Kicsit fáj a torkom gégészetre akarok menni, nehogy komoly bajom legyen. Vagy csak ha székrekedésem van, vakbélre gyanakszom, ilyenekre gondolok.........


2009. jún. 7. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy picit eltúlzod szerintem.

Persze nem jó ha beteg vagy és azt elkapja a tökmag de nem tusz vele mit csinálni.Amiket leirtál az jött le hogy egy picit hipohonder vagy:)Mondjuk én teljesen mértékben az vagyok szülés előtt is az voltam.De ennyire nem parázok rá.Szerencsére nem is voltam beteg 8 hónapig miután megszültem, sajna akkor a lányomis elkapta de ez van,egyszer túl kell lenni az elsőn.De ha oviba vagy bölcsi megy úgyis betegesebb lesz majd mint most hogy otthon van.

Üdv 9 hós anyuka

2009. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Ha gonosz lennék, azt írnám, hogy beteg vagy, kezeltesd magad.

Ne mérgezd meg a babád gyerekkorát, ha félsz, akkor is beteg leszel, ha beteg leszel.

Én abszolut nem félek, hisz nem lehet kivédeni a betegségeket. Ami jönni akar, jönni fog.

Persze alapokban lehet védekezni, de elkerülni nem tudod.

Nem beszélve arról, hogy amire gondolsz, azt vonzod.

Ha arra gondolsz, hogy most biztos mandulagyulladásom lesz, akkor lesz, de ha azt mondod, hogy kicsit fáj a torkom, de holnapra semmi bajom nem lesz, nagyobb esélyed van megúszni!

2009. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nekem van komolynak mondható betegségem, ami a szülés előtt 3 évvel derült ki, akkor döntöttem el, ha a kezelések leállnak, teherbe esem, itt is van a kicsikém! Semmi tünetem nincs, ami meg néha van, arrólnem beszélek, nem veszek róla tudomást, egyszerűen törlöm, mivel a picivel és az apjával végtelen boldog vagyok! Hát ez kicsit durvább dolog mint egy kézelvágás....aki ilyeneket érez, olyantól fél, ami nincs, az sürgősen programozza át az agyát a boldogságra!!!
2009. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Még nem is gondolkodtam el ezen! :) Nem vagyok túlaggódós típus magammal szemben,de azért elbagatellizálni sem szabad mindent.Szerencsére ritkán vagyok beteg,ha mégis,akkor megteszem az óvintézkedéseket kisbabánk miatt...
2009. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!