Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kell még kintre...

Szerintetek kell még kintre overál ha babakocsival sétálunk?

Figyelt kérdés
Első babás aggódós anyuka,9 hónapos babával :)

2012. febr. 26. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia nálunk ma 12 fok volt és fújt egy kicsit a szél, én ráadtam egy vékonyabb overallt (de ilyen orkánosat, nem plüssöset vagy nem tudom hogyan nevezzem), viszont alatta csak zokni, nadrág, rövidujjú body és pulover volt, és egy középvastagságú sapka.


Tegnap viszont 16 fok volt, akkor bélelt farmer, zokni, kocsicipő, hosszúujjú body rövidujjú polóval és egy pulcsi, fellette pedig egy széldzseki (kétrétegű pamutszerű). 7 hónapos.


Azt nem tudom, hogy így jó-e, nekem is első baba, de fázni nem fázott, de legalább melege sem volt, és hónapok óta először végre tudott mozogni a babakocsiban, egész uton rágokázott, nagyon élvezte

2012. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már nem adok rá, mindig van nálunk egy plusz takaró, arra az esetre, ha fázna. :)

Harisnya + bélelt farmer. Felül 2 vékony réteg és egy középvastag kabát.

2012. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap már én sem adtam rá. Most mondjuk nálunk nagyon hideg van, de délutánra biztos megint jó lesz az idő.
2012. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. febr. 27. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!