Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kivitelezi az a babakoc...

Hogyan kivitelezi az a babakocsival való elindulást egyedül, aki mózessel indul el emeleti lakásból és a babakocsi fent van a lakásban? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nehéz a babakocsink (coletto austin 4) és csak 2 részletben tudom lecipelni az emeletről és még akkor ott a babám is. Addig hagyjam fent overállban addig amíg leviszem a részeit. Tiszta macera :-(
2012. febr. 25. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány emeletet kell levinned?
2012. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az elsőn lakunk, mondjuk addig az ágyába hagynám, de addig meg rajta az overáll, de lent se hagyhatom több időre a kocsit, nehogy ellopják.
2012. febr. 25. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ez volt.

Elkeszultunk teljesen, a babat az lakason belul eloterben hagytam szinten teljesen feloltoztetve, mozesbe rakva, majd nyomtam egy sprintet a babakocsival, a bejarati ajtonal hagytam es visszasprinteltem a gyerekert. Nem volt lent hely igazabol arra, hogy ott hagyjam a babakocsit, de bejarati ajton belul hagytam es a sprint fel es baba lehozatala osszesen volt egy perc kb (tenyleg rohantam), annyi ido alatt sohasem nyulta le senki.

2012. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!


Nekünk is Coletto Austin van, én imádom! És mi is elsőn lakunk:)

Amíg a mózest használtuk, addig úgy csináltam, hogy egyik kezemben a váz, másikban a mózes (benne a gyerek). Elég nagy súlyú babám van, szerintem a kocsi nem nehéz, sőt.

A kerekei miatt érzed annak, dehát nem is egy gagyi kerék van rajta. Amúgy a váz könnyű.Meg a mózes is.


Csak gyerekkel együtt, na meg egyszerre, nos igen:)

Nekem is nagy babám van, félévesen már 6 500 g volt:)

2012. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ha nem bírod (műtét, egyéb miatt), akkor nyisd ki az ablakot,és úgy legyen overálban, amíg leviszed a kocsihoz.
2012. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam (körgangos a ház, viszonylag messze a lépcsőház a lakástól, második emelet, csigalépcső), hogy eltoltam a lépcsőig a gyerekkel együtt a kocsit. Ott levettem a mózest, benne a gyerek (bekötve). Leszaladtam a kocsival, majd visszaszaladtam a mózesért. Vissza meg úgy mentem, hogy lent hagytam a kocsit, és felvittem előbb a mózest, aztán a kocsit.
2012. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teny, hogyha biztos vagy magadban es eleg szeles a lepcso, akkor viheted egyszerre is a babat mozessel es a babakocsi vazat. Nem kell sietni. Csak nalunk az volt a gond, hogy kb egy meter szeles volt a lepcso, hiaba vagyok en keskeny, akkor sem fertem el ugy, hogy a vaz es a mozes is a kezemben volt.

Kocsitok nincs? Mert egy ido utan en azt csinaltam, hogy a kocsi csomagtartojaban hagytam a babakocsit, altalaban a haz kornyeken parkoltunk, addig vittem mozesben a fiamat. A csomagtartot hasznaltam babakocsi tarolasra, hogy ne kelljen mindig felvinni.

2012. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem bírom el a babakocsinkat a kislányommal, pedig álitolag könnyű aluvázas a kocsink. Én úgy oldom meg például a közelünkben az aluljárónál, hogy szépen leengedem a babakocsit lépcsőről lépcsőre a hátsókerekein, a baba benne van. Visszafele meg felhúzkodom. Ezt egyébként a 3 gyerekes barátnőm mutatta nekem. :) Nem magamtól jöttem rá :)
2012. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mióta a sportrész van, azóta én is a hátsó kerekeken engedem le és úgy húzom vissza. Szép azóta a bicepszem. :D
2012. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!