Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposom nem akar inni?

9 hónaposom nem akar inni?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba, napi 4* szopizik még, reggel 2*, délután 1*, és este cicin alszik el. A délutáni szopit kiváltanám, de nem tudom, mert nem hajlandó inni, max 25-30 ml-rt. Mit tegyek? Félek, hogy ha délután nem szoptatom meg, akkor kevés folyadékhoz jut.
2012. febr. 26. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld másból itatni.

cumisüveg, másik cumi - más alakú-

itató pohár

normál pohár

kiskanál

fecskendő

sportkupakos flakon

szelepes flakon

stb.

Nálunk Jana baby 2,5 dl palack vált be.


Másik verzió: adj neki mást inni. Sok baba nem issza meg a vizet. Gyümölcslé, tea...

2012. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom,és ő sem iszik max 20 milit.Ő reggel-este kap tápszert,de.gyümi,ebéd főzelék,és uzsi tejpép.Én is aggódtam de a doki szerint nem gond,mert lényegében a gyümiben is sok víz van,plus ha szomjas lenne inna (majd nyáron fog is többet tuti)
2012. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltunk már mindent, nem az ivó eszköz/ivólé a gond, hanem simán nem szomjas, vagy nem tudom.
2012. febr. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!