Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete nagyon köhögök, teán...

2 hete nagyon köhögök, teán kívül nem használtam semmit, eljutottam odáig hogy be is pisilek ha köhögő rohamom van. Ma pedig elkezdetem vizesedni (bokám, ujjaim) vizeletem is alig pár csepp, már úgy amúgy. Érdemes már zaklatni ezzel a dokim?

Figyelt kérdés
a hasam is fáj a sok erőlködéstől,és előfordul hogy kis gyomortartalom is jön fel közben.24 hetes vagyok.
2009. máj. 23. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt sem szabad elhanyagolni egy betegséget, mert esetleg összejön valami komolyabb szövődmény és utána már tényleg szedheted a mindenféle erős gyógyszereket, amit gondolom nem szeretnél.. A Stodal szirup (homeopátiás) nagyon jó a köhögés csillapítására, de szerintem menj el a háziorvosodhoz, mert biztosan van valami oka annak, hogy 2 hét után csak erősödött a köhögés. Erre a tea már biztosan nem fog hatni. Mielőbbi gyógyulást és boldog babavárást!
2009. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a lándzsás utifűszirup mindig bejött!Erős köhögés esetén is,mikor majd meg fulladtam.Ráadásul allergiás-asztmás is vagyok!Próbáld ki,hátha beválik!

Jó egészséget!

2009. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!