Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes hintát venni első...

Érdemes hintát venni első születésnapra? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Kisfiam áprilisban lesz egy éves. Azt gondoltam, hogy valamilyen hintát vennék neki, csak fogalmama sincs, hogy milyen legyen és egyáltalán élvezné-e. Kertesházunk van, szóval szabadtéri is érdekelne.
2012. febr. 27. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Little Tikes magastámlás hinta


[link]


Lányom első szülinapjára kapta, és minden nap(!) használjuk a hintát. Imádja. Nekem meg tök jó, mert szuper biztonságos, nem tud kiesni belőle bármilyen hirtelen vagy váratlan mozdulattal sem. És 3-4 éves koráig jó lesz neki ez a hinta.

2012. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk az utolsó előtti van, nagy áruházakban (Tesco, Auchan stb) kapható, és persze hogy érdemes, mi már onnantól használjuk, hogy tudnak ülni a gyerekek, olyan 7-8 hónapos kortól.

Később olyanra váltottunk, ami jobb oldalt található ezen az oldalon:

[link]


Gyereke válogatja, hogy meddig jó a babahinta, kisebbik lányom két évesen a "nagylányosra" váltott, sőt egyedül hajtotta magát benne, a nagyobbik még 3 évesen is a "babaverzióba" ült be szívesen.

2012. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Adamo hintánk van, ami szerintem nagyon jó (bár nálunk nincs kert, tehát ez lakás hinta). A honlapjukon meg tudod nézni, videók is vannak róla, ár stb... Ez a hinta újszülött kórtól használható, de nagyobb gyerekeknek is mert ha kiveszed a bélését akkor ki tudja dugni a lábát és ül benne (picike esetén benne hagyod a bélést és fekteted). Mi kislányom keresztanyjától kaptuk, azóta is áldom érte mert imádja a pici!
2012. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... viszont azt nem tudom, hogy milyen súlykorlátja van ennek a hintának (nálunk ez még nem számított mert még csak 3 hónapos a babánk).


[link]

2012. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk az első válaszolóhoz hasonló hintánk van.Vettünk hintakampót az ajtófélfába és arra felakasztva hintázik a lányunk a lakásban.Ha nem használjuk akkor leakasztjuk és kész.Olyan 10 hós kora körül kapta, 20 percnél tovább nincs el benne, egy idő után már nem is élvezi annyira.Ki szoktuk vinni a hétvégi házunkba, ott egy fára szoktam neki felakasztani és ott tovább elvan benne, de nem ez a kedvenc időtöltése:)

Gyereke válogatja szerintem.

14 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekunk olyan van, mint a 2. hozzászolo tett fel a bébi hinta 2500 Forintért. Imádja pufolni a sárga gombot, mert az sípol. Nagyon szereti. Felesleges nagyon drága hintát venni, mert ugy sem használják ki.
2012. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kihasználja, 18 hós a lányom, tesó is ezt fogja használni, annyira masszív hinta, és alapból 3 éves korig használható, 23 kg-ig terhelhető. Az sajnos igaz, hogy elég drága. (De szerintem megéri.)


1. voltam

2012. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!