Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek, ha nem tud...

Mit tehetek, ha nem tud kakilni, vagy csak nagyon nehezen? 8 hónapos

Figyelt kérdés
Van, hgy 1 nap kimarad és nincs kakis pelus, ez csak mostanában van így. Mivel segíthetek neki? Folyadékot iszik rendesen és semmi olyat nem evett (vagyis hülyén hangzik, de nem tudom melyik kajától lehet ha mégis ez az ok), szóval nem tudom. Sír ilyenkor nagyon sokat.
2012. febr. 27. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

esetleg joghurt?.

eszik már ilyesmit?.

szilva, barack,..ilyen hashajtó gyümölcsök, vagy amitől legalábbis puhul a széklet.

nekünk a joghurt mindíg bejött..

2012. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Joghurtot még nem kapott. Gondolkodtam azóta, és eszembe jutott, hogy ezeket a Nestlé babapudingokat eszi mostanában uzsira, és ha étel az oka, akkor talán ez.
2012. febr. 27. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Kammilla tea egy kockacukorral!
2012. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit furán hangzik de működik: glicerines végbél kúppal meg tudod indítani a székelési ingert,a kúpot félig betolod majd ki és így tovább,nálunk működött amikor már sok ideje nem kakilt.
2012. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg esetleg a Laevolac Laktulóz szirupot.Nekünk ez mindig segít.
2012. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!