Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok nekem olyan babaneveket...

Tudtok nekem olyan babaneveket mondani (fiú/lány) amik rövidek, szépek, magyarosak, és nem lehet őket idiótán becézni?

Figyelt kérdés

Semmiképp nem akarok "divatos" neveket, főleg nem azt amit becézgetnek jobbar balra...

Kornél, Dániel, Fanni, Lotti, Ildikó, Sára, Zsófia, (csak ezekkel az a baj, családban már van :( )


2012. febr. 27. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm fia Miksa, nekem nagyon tetszik.

Az én fiaimnak is szép neve van de nem rövid így neked nem bejövős.

De jó az Ábel, Ádám, Dávid, Villő, Hanga, Edit...

2012. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mária,Márta,Éva,Edit,Rózsa,Judit.

Béla,Gábor,József,János,István,Károly,Benő,Jenő.

2012. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tetszik a Hanga, Zselyke <3 húú az nagyon, Zétény, Botond hmmm nehéz:S
2012. febr. 27. 20:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiú Hunor, ha lenne lánytesó Zselyke lenne. Környezetben van Zétény, Nándi, Ármin, Botond. Lányok sajnos nincsenek.
2012. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Anna, Réka, Lilla, Luca, Kinga, Vera
2012. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Dezső,Géza,Imre,József,János,Andor,Miklós,Béla,Vendel

Mária,Etelka,Júlia,Jolán,Zsófia,Anna,


Zselyke??? ez itt a legújabb módi :S

2012. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Alíz, Luca, Lilla.

Fiúban nem tudok ilyet, azzal mindig gondban vagyok, nehéz is volt fiú nevet találni a babámnak. Végül is sikerült rövidet, de nem lehet becézni. :(

Az én nagy kedvencem a Koppány - de ez nem rövid, és mivel kutyánk előbb lett és őt neveztük úgy el, ezért a fiamnak már nem adhattam.

2012. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én babámat Petinek fogják hívni, ha lenne mégegy, Adriánnak nevezném el, bár ez már nem magyar név.

Tetszik még a Roland és a Bence is.


Lánynevekből meg szinte egy magyar sem jut eszembe ami tetszene. Jázmin, Hanna talán.

2012. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk Réka és Attila van, a most érkező harmadik Keve vagy Csenge lesz. De tetszik még a Zétény, a Csongor, a Zselyke, Luca, Hanga.
2012. febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem lánynévként a Fanna (nem Fanni)és a Szira tetszik most a legjobban. A Szirát már rövid i-vel is engedélyezik névként. A Szirka és a Szófia is szóba jött.

Fiúk közül a Jázon tetszik a legjobban.

2012. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!