Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy hasrol...

Az tényleg igaz hogy hasrol meg lehet mondani hogy a baba fiú lesz-e vagy lány?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem.Azt szokták mondani ha csúcsos a has akkor fiú,ha széles vagy akkor meg lány.Az egyik rokonomnak olyan csúcsos hasa volt hogy végig mondtam neki hogy fia lesz.És lánya lett.
2012. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Az esetek többségében, ha pocak inkább laposabb, akkor azt mondják, hogy lány. Ha pocak hegyesebb, csücskösebb, akkor fiú.
2012. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Régen nekem pl ledobtak egy zsebkendőt a földre, és ahogyan felemeltem, abból megállapították, fiam lesz. Naná, hogy két lányom van.

Kb ilyen a has formáról megmondás is.

2012. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem azért van benne valami. Természetesen kivételek mindig vannak.
2012. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Apósom ma mondta hogy biztos fiú lesz mert szélesebb a hasam. Anyósom is azt hiszi fiú lesz, uh-n nem tudták megmondani mert hason aludt.:) annyira kiváncsi vagyok milyen lesz addig mennék uh-ra még meg nem mondják
2012. jan. 28. 22:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meg lehet mondani, és 50%-osan be is jön :)
2012. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerinte 100% hogy fiú. Anyósom mekkorát fog koppani ha lány lesz
2012. jan. 28. 22:46
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem mar nagy pocakom volt, 7 honapos terhes voltam es meg mindig nem lehetett latni a nemet, mert ugy helyezkedett el minden alkalommal.......

Hat nekem mindenki egytol egyig azt mondta, h fiam lesz. Merthogy a hasam alakja, meg h ,milyen etelt kivanok stb es az ossze babona.

En meg persze biztos voltaM benne h fiam lesz pl a kirakatokban meg mindenhol csakis fius dolgokat nezegettem.

Majd kiderult h lanyom lesz......... en meg akkorat csalodtam!!!!

Azota mar 3 eves, de nem cserelnem le!!!!:):):):)


Mindegy, szoval tervezem a masodikat. Semmilyen babonanak nem fogok bedolni.

2012. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Orvosilag igazolt valóság alapja nincs ennek a babonának, de nálam bejött. Előre csúcsosodott a hasam, hátulról észre se lehetett venni, hogy terhes vagyok. Fiam lett.

Ezt csak azért írtam le, hogy olvass olyanról is, akinél beigazolódott ez a babona. (sőt az is, hogy egy percig nem émelyegtem, nem volt hányingerem, meg az is, hogy a vége felé égett a gyomrom, és nagy hajjal született a fiam)

2012. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tegnap találkoztam egy (már nyugdíjas) kollegámmal és a feleségével egy bevásárlóközpontban, és kérdi a nő, hogy ugye kislány lesz? Mondom igen... hogy látszik a hasam formáján. Na mondom, jólvan...
2012. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!