Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy baba csk...

Van olyan, hogy egy baba csk lázas/hőemelkedéses és más - szemmel látható - tünete nincsen? Ez vírus lehet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi okozza, vírus-e vagy nem, de van ilyen, mi is most estünk át rajta a hétvégén. Három nap alatt túlesnek rajta, de azért mindenképp vidd el orvoshoz.
2012. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen megyünk ma, csak annyira aggódok, hogy mitől van ez. De akkor remélem csak egy vírus és nem egyéb betegség előjele.
2012. febr. 28. 09:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád, de lehet a fogacskája is, de persze lehet vírus, inkább a doki döntse el!
2012. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 napos láz is lehet. Ennek nincs más tünete, mint hogy lázas, 3 napig, utána meg kipöttyösödik a teste. Egyébként nem tudom mi lehet, még esetleg a foga. Nekünk múlt héten volt, hogy 1 napig lázas volt a fiam, de semmi más baja nem volt. Foga nem jött ki, és el is múlt. Nem tudom mitől lehetett, az orvos se nagyon tudta megmondani.
2012. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem ezt a kipöttyösödést senki nem mondta, erre ma láttam elhűlve, hogy tiszta kiütés a kis teste, de akkor ettől van. Köszi szépen, engem is megnyugtattál! :)

2012. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1 éves. Nem látog fogacskát most jönni. 6 már kint van, de azokkal nem volt semmi gondunk.
2012. febr. 28. 09:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk egyszer akkor volt lázas (de akkor nagyon magas volt, 39,3), amikor vesemedencegyulladása volt és nem volt más tünete. Aztán egyszer volt egy nap 38,5 láza és magától elmúlt (mármint kúppal), akkor az apja volt beteg, lehet hogy rajta nem jött ki a többi tünet.

Az unokatesóm akkor volt lázas, amikor az örlőfogai jöttek (azt hiszem 15 hós volt), de többi fogát meg sem érezte.


Amúgy lehet vírus is, attól függetlenül hogy nem köhög és nem náthás. Az immunrendszere védekezik valamiért. AMúgy a fogzás alatt is gyengébb az immunrendszer és ilyenkor reagálhat hőemelkedéssel vagy lázzal.


Viszont ha több napig fennáll akkor mindenképp orvoshoz kell menni. De azt amúgy is írtad, hogy mentek.

2012. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Veseedencegyulladás, hát ez nem hangzik túl jól. Végül hogy derült ki? megyünk dokihoz 10 30-ra. Csak annyira aggódok. És nagyon étvágytalan is. De ez gondolom a láztól.
2012. febr. 28. 09:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a múlt héten, hogy estére belázasodott, másnap hőemelkedés, és azóta semmi. Hétvégére esett, nem vittem orvoshoz. Bár azóta is figyelem, ha hosszabb láz lenne, kihívnám az orvost. Azért nem mertem elvinni, mert most pont tele van influenzással az egész rendelő. Nálunk persze hamar elmúlt, és nem volt sem étvágytalan, sem bágyadt. Nem tudom, mi lehetett.
2012. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van olyan.Az én kisfiamnak (21 hónapos) hétvégén kezdődött 38.5-el, estére 39,4 lett és se Nurofen, se Germicid C kúp nem használt.A 3.hűtőfürdő használt.Lejött az ügyelet megnézni a kicsit és piros volt a mandulája.Pedig látszólag semmi tünete nem volt.Tegnap volt egy kis láza,(38,1) és azóta sem.E.
2012. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!