Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt, és hogyan...

Mennyi idő alatt, és hogyan változtatta gyermeketek a napirendjét?

Figyelt kérdés
Lányom 6 hónapos és eddig 2 óra ébrenlét után általában aludt 30 percet és napi 1X 1,5 órát. Csak az esti elalvás előtt volt fenn egyben majdnem 3at. 2 napja úgy néz ki ,h már nem szeretné ezt a rendszert:)Nálatok hogyan zajlott le ez a dolog, mennyi idő alatt állítja be magának az új rendszert vagy esetleg ti állítottatok be egy újat?
2012. febr. 29. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom átlagosan 5-7 nap alatt állt át. 6 hónaposan már csak kétszer aludt, 8 hónaposan meg már csak egyszer.

Akkor még olyan délelőtt 11-től, mert nem bírta ki ebédig. Pár hét után már kibírta, így olyan 10 hónapos kora óta fixen csak ebéd után alszik. Ő alakította, én nem avatkoztam bele. Gondoltam, hogy azért csinálja, mert neki ez így jó. Nekem meg főleg. :)

2012. febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ugy, hogy nem akart elaludni 4-5 korul amikor szokott, hatkor meg mar en nem engedtem, mert akkor nem aludt el este, igy attertunk a ket alvasra, ami azt jelentette h a delelotti alvast addig huztam amig csak lehet, tehat nem hagytam hogy fel tizkor lefekudjon, hanem meg legalabb fel- egy orat ebren tartottam, igy deli alvas nem volt, csak egy delelott es egy delutan. par nap alatt atalt erre a rendre, 7 kor kel, 10:30-11 korul alszik egy orat, es 14:30-15 korul megint alszik egy orat, igy siman birja fel 8 ig, furdetesig
2012. febr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!