Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól próbáltátok hogy a...

Mikortól próbáltátok hogy a gyermeketek egyedül egyen?

Figyelt kérdés
Mármint evőeszközzel.Akkor kapott mindent?Levest?Vagy csak a szilárdat?
2012. febr. 21. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy éves kora körül adtam Neki kanalat, de felesleges volt. Aztán 15 hónaposan elkezdett csak úgy enni, ha Ő is kap kanalat. Máig tart, most 16 hós. Inkább próbálkozik, turkál benne, én etetem. A levessel az a gond ilyenkor, hogy nem sok marad az Ő kanalán, inkább csak a zöldség.
2012. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 éves kor óta, ha olyan van, amit könnyebb enni, akkor hagyom próbálkozni kanállal vagy villával. pl. tésztát, galuskát, reszelt almát. tehát ami nem folyós, de nem is kemény.
2012. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy eves, kb. Egy hete kell neki is a kezébe adni kanalat, villát. Lelkesen próbálkozik, nagy ritkán sikerül is felszurnia valamit a villara. Pudingot, joghurtot nem pacsmagolhat, de amikor kiürül, akkor odaadom a poharat, és a kanállal meg kivakargatja a maradékot. Persze ilyenkor meg a füle is olyan. :)
2012. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kolléganőm hétvégén volt itt, 1 éves a lánya. Adott neki kanalat, de minden tiszta kosz lett :-) Azt mondta, pár napja próbálkoznak, azóta többet eszik. Persze nem magától, csak amit az anyukája ad neki.
2012. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem fiam 17-18hós kora körül kezdett önállósodni ilyen téren. Addig még tiszta volt a konyha, most 20hónapos, és csak egyedül hajlandó enni. Ne mondjam mennyit takarítok utána, de egyre ügyesebb, és egyre többminden kerül a szájába!!! :) Pl: tejbegríz, leves- hát ez elég gáz, a szilárdabbat könnyebb feltakarítani.

De hát hagyni kell őket, így tanulnak, tehát nem bánom a sok takarítást. :)

2012. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!