Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miattam pattanásos a lányom?...

Miattam pattanásos a lányom? Mármint az anyatej miatt?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapos és most is van szegénykémnek 2 az állán. Az anyatejjel megy át valami hormon? Vagy miért?
2012. febr. 29. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

nem hinném, habár tejfehérje kiütheti, de akkor mindegy mit kapna.

azért köv vizsgálatkor kérdezd meg a dokit.

2012. febr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak akkor is voltak pattanások a száj körüli részeken (így az állán is), amikor fogzott, és kicsípte a nyál. Meg néha a gyümi is kicsípte a bőrét, ha nem csak a szájába ment (és persze, hogy sokszor maszatos volt), akkor is megjelentek pattanások.
2012. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krisztivan ***** válasza:
Fiamnak akkor lettek pattanásai,amikor én mensiztem:-))Gondolom hogy megy át hormon hiszen szoptatasz.
2012. febr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2szer már volt az arccsontjánál, meg most múlt el egy a fülénél. A nyálat meg a kaját akkor kizárnám.

Közrejátszhet akkaor az, hogy én is hajlamos vagyok rá, vagy inkább az számít, hogy én mit eszek?

2012. febr. 29. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy az 5 hónapos kislányomon akkor jelenik meg pötyi, ha menstruálok, ha pete érésem van, és ha mogyorót eszek. De nem hinném, hogy mindenféle hormon csak úgy átszabadul. Nekem azt mondta, az orvos normális. Lehet kenni rá popsi kenőcsöt, vagy anyatejet. De gondolom 8 hónaposan már hozzátáplálsz szóval lehet étel allergia is valamire.
2012. febr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hááát elég sok mogyorót ettem mostanában... akkor lehet, hogy megvan a ludas...
2012. febr. 29. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 szem mogyoró, vagy dió rögtön meglátszik. Viszont a mandula nem.
2012. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!