Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki használja Medicor Baby...

Ki használja Medicor Baby Control légzésfigyelöt?

Figyelt kérdés
Gagyi ? vagy jo minőségü terméke?
2012. febr. 29. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Két gyerekemnél használtam,plusz két ismerősnek adtam kölcsön,aztán eladtam,mindenki meg van vele elégedve.
2012. febr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike
2012. febr. 29. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is ezt használtuk. Szerintem nagyon jó, de egy tapasztalatot megosztanék veled, ha megengeded.

2-3 hónapos volt a kislányom, mikor egymás után 2 éjszaka is beriasztott, a második éjszaka 5x is!!!! Mivel addig soha nem volt ilyen, nem akartam elhinni, hogy tényleg a kislányom ne lélegezzen! Felhívtuk a Medicor gyártót, majd a szervizt és megtudtuk, hogy gumis epedő alá nem jó helyezni a készüléket, mert ha a lepedő meghúzódik rajta, megzavarhatja az érzékelőket és tévesen riaszthat. Végig gondoltuk és valóban, előző nap cseréltem lepedőt a matracon és jól ki is húztam, hogy ne legyen rajta gyűrődés... Azután csak úgy használtuk, hogy pelenkát terítettem rá, azon feküdt a kislányom. Többet nem volt semmi baj.

Bocsánat, ha hosszúra sikeredett, de talán jó tudni!

2012. febr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Velünk is volt ilyen téves riasztás,de nem gondoltam hogy ettől,de most hogy végiggondolom,a gumislepedő tényleg.A 2. gyereknél használtam ilyen lepedőt,és csak nála riasztott be vagy 2x.
2012. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!