Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor le kell vonni 0,5...

Most akkor le kell vonni 0,5 fokot vagy sem ha popsiban mérem a hőjét babámnak? Mindenki mást mond.

Figyelt kérdés
Most mértem neki 38,1. Adjak neki Panadolt éjszakára vagy sem? Mikortól kell csillapítani?
2012. febr. 29. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekünk két doki is azt mondta, hogy ha popsiban mérem, akkor le kell vonni! Lehet, én nem jól csinálom, de ha az én kicsim estére lesz hőemelkedéses (mint most a Tied), akkor én szoktam neki adni Nurofent, nehogy éjjelre szaladjon fel neki! (egyszer már jártam úgy, hogy este még csak hőemelkedése volt, éjjel meg lázasan sírt fel) Ha napközben ennyi, akkor csak figyelem, hogy megy-e feljebb! A Nurofen azért is jó, mert ha fáj valamije, legalább elmulassza, és nyugodtan tud aludni! Jobbulást a Babádnak!
2012. febr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó nálad a pont :) Én írtam, hogy adjon neki, mert este van (volt). Lehet, hogy nem gyógyszerezzük a gyereket 38 fok alatt, nappal nem is tenném, hanem figyelném, viszont éjszakára én adnék neki. Nem kockáztatnám, hogy belázasodjon, hanem megelőzném, mert mégiscsak hőemelkedése van. Nekem is több doki kihangsúlyozta, hogy popsiban le kell vonni 0,5 fokot. De mindenki úgy csinálja ahogyan gondolja.

Kérdező mi lett a picurkáddal?

2012. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma vissza vittem a dokihoz, megkérdeztem ezt a dolgot is és azt mondta ha popsiban mérem ne vonjak le belőle. Hát úgy látszik mindenkinek mást mond az orvosa :) De éjszakára adtam neki. Nappal én is figyelném tovább és csak később adnék neki. Nagyon köszönöm a segítséget.
2012. márc. 1. 11:50
 14/15 anonim ***** válasza:

5. és 6. vagyok.

Szívesen.

És mihamarabbi gyógyulást a picurkának!:)

2012. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen :)
2012. márc. 1. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!