Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket készítetek ma reggelire...

Miket készítetek ma reggelire gyermekeiteknek?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve,mert a 15 hónapos fiam mindent szeretett és úgy kb 2 hónapja annyira válogat,hogy semmi nem kell neki,Se virsli,se szendvics,se tojás.egyedül a lekváros kenyeret eszi meg.Van valami ötletetek mit csináljak?
2012. márc. 1. 07:37
 1/3 A kérdező kommentje:
ja,és a tejberizst,tejbegrízt meg társait,mikor meglátja már szalad :)
2012. márc. 1. 07:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, hamarosan visszatér az étvágya, mi sem eszünk mindig egyformán! Az én fiam inkább rosszevő, a cicin kívül igazán semmiért sincs oda, nálunk a jó étvágyú ciklusok inkább a ritkábbak, de azért vannak!

Mi ma sajtkrémes kenyeret eszünk. amiket szívesen eszik az a házi kenyér, amit én sütök péksüti, túrósbatyu, kakaós csiga, lekváros bukta, kuglóf, kalács, szereti a tejtermékeket, sajtoka, joghurtokat. Nekünk egyébként a kecsketej sokat javított az étvágyán, ha hozzá tudsz jutni esetleg kipróbálhatjátok. Eleinte nekem is csak tejbegríz, palacsinta készült belőel, ert zacsis tej után furcsa volt neki a tej íz, de ma már simán megszokta, isszuk.

2012. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekünk hordják a házi tejet,abból szoktam neki készíteni dolgokat.hát remélem,hogy megváltozik az ételek iránti érdeklődése,mert így nagyon nehéz reggelit adnom neki:(
2012. márc. 1. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!