Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5-3 hónapos babának milyen...

2,5-3 hónapos babának milyen teát lehet adni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szopizik? Ha igen, akkor nem kell tea:). Ha mindenképp akarsz neki adni akkor szerintem babateát(drogériákban kapható) vagy híg gyümölcsteát ízesítetlenül. De inkább vizet.
2012. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sajnos nem szopizik, tápszeren élünk. A vizet nem issza meg, kiköpi a cumit, csak akkor tudom leszuszakolni, ha megcukrozom, azt pedig végképp nem akarom. Adtam már Neki HIPP gyerekteát és Mecsek teát, de ha jól tudom azok arra jók, ha nem tud kakkantani. A kisfiam pedig nagyon jól tud, félek, hogy azoktól hasmenése lenne, illetve szélhajtása.
2012. márc. 1. 09:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Én Milupa granulátumos csecsemőteát adtam a kisfiamnak. Ha akarod melegíted neki hozzá a vizet, ha akarod adhatod szobahőmérsékleten. Csak belerakod a granulátumokat és kész is. Többféle ízben van. Semmi káros anyagot nem tartalmaz, a cukortartalma is nagyon alacsony.
2012. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kíváncsicska ***** válasza:
Én pont tegnap láttam a tv reklámban hogy a PickWiknek van kimondottan gyerekteája.Nem tudom mennyibe kerül.Azt tudom hogy direkt kihangsújozták hogy gyerekeknek gyümitea és nincs benne koffein.
2012. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Így van! Málnás ill. erdei gyümölcsös ízű rooibos tea az a Pick wick!

Egyébként a sima rooibos tea is jó, nincs benne koffein, és nagyon finom!

2012. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a Pickwick gyerekteáját vedd meg és ne tegyél bele cukrot. Az instant gyerekteákban, főleg a HIPP-ben van cukor. De legjobb lenne ha vizet inna, mert abból nem issza túl magát, nem veszi el az étvágyát, mert csak akkor fogja elfogadni, ha tényleg szomjas, és csak annyit iszik belőle, amennyi neki kell. A tápszer is ugyanúgy fedezi a napi folyadékszükségletét, mint az anyatej. Számold csak ki hogy mennyi vizet iszik meg egy nap (por nélkül). Ráadásul, most meleg sincs.
2012. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csipkebogyóhúst szoktam venni a patikában vagy bioboltban és 10-123 órát áztatom hidegvízben (így a sok C-vitamin is megmarad benne), teszek bele egy kis kanál cukrot (tudom erről nagyon megoszlanak a vélemények de szerintem semmi baja nem lesz tőle, főleg hogy gyümölcscukrot teszek bele nem sima cukrot).

Nagyon szereti és nagyon egészséges! Gyenge citromfű teát is készíthetsz neki (ezt az én babám nem szereti).

Én gyógynövény szakos voltam az egyetemen és ezt a kettőt ajánlották egész pici csecsemőknek mert természetes és egészséges (én inkább ezeket pártolom mint a filteres teákat vagy granulátumokat de ez is mint minden baba és mama függő).

2012. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 10-12 órát áztatom persze csak mellé ütöttem picikét... :)
2012. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Turkóné ***** válasza:

szia.

Én mecsek baba teát adtam neki.ez adható és jo a szelekre és könnyebben is kakilnak töle.

2012. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi nagyon gyenge kamillateát adtam (adok), és nekem a csescemős nővérek mondták amikor megszületett h nagyon minimális cukrot lehet rakni bele. Nekünk a mecsek baby és társai gyomorgörcseket okozott a babának.
2012. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!