Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándékötletek első születésna...

Ajándékötletek első születésnapra?

Figyelt kérdés
Kisfiam áprilisban lesz egy éves. Minek örülne szerintetek? Mi lenne hasznos? Örökmozgó kis lurkó.
2012. márc. 1. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap lesz egy éves a kisfiam, mi kis motort vettünk neki, remélem örülni fog neki, a játszótéren nagyon szereti, ha mások motoroznak.
2012. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem lányom babakocsit kapott, de lehet ksifiuknak is tologatós játékot kapni. enyám imádja nincs olyan nap hogy legalább 200x ne pakolná tele és tolná körbe mindenhol. legjobb ajándék volt neki.


huzogatós játékokat is imájda, olyat amit egy madzaggal húz maga után.

2012. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nyuszimotor

formaevő

mászóalagút

2012. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom kisasztalt kapott székkel karácsonyra, akkor volt 11 hónapos. Imádja. :)


Bébitaxi,

plüssök,

mesekönyvek-keménylapos,

kisautó

építőkocka (puha műanyag) nekünk az is van, és imádja, hogy én építek egy tornyot, de ha már 3-4 darab egymáson van ledönti és kacag. :)

szerelőkészlet (műanyag szerszámos láda szerszámokkal)

formabedobó

első filctollkészlet - nekünk vízzel lemosható van

homokozó szett


Ha épp úgy alakul, hogy szüksége van rá, én szoktam ruhát is venni neki, de az nem az a része az ajándéknak, amit egy egyéves értékelne. :D

Most ennyi jutott épp eszembe :)

2012. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a könyvet nagyon ajánlom:

Tavaszi böngésző (többféle is van belőle - őszi, téli, nyári, éjszakai).

A gyerekek többsége imádja böngészni, nézegetni, keresni benne a tárgyakat, személyeket, állatokat. Lányom 14 hónaposan kapta, és egyből a kedvence lett, nagyon sokat tanult belőle, ő mutogat én meg magyarázok.

Szerintem irtó ötletes könyv, mert a kicsik fantáziáját bővíti, sok új dolgot ismerhetnek meg belőle, mert van benne aztán kutyától-cicától-békától kezdve, a babakocsin-autón-hőlégballonon keresztül a kisfiú-kislány-néni-bácsiig mindenféle figura.

[link]


Lányom 1 évesen kapott:

- nagy plüssmacit

- egy kiskutyás könyvet (imádja a kutyákat)

- kismotort (most tud csak vele menni, eddig nem tudott - 16 hónapos)

2012. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Diavetítőre is gondoltam, meg szobahintára. Bár a diavetítőhöz lehet, hogy még kicsi. Szerintetek?
2012. márc. 1. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem májusban lesz egy éves a kisfiam, én is most kezdtem el gondolkodni. Hintaló?
2012. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ugrálózebrát fog kapni a szintén áprilisi kislányom:)
2012. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is áprilisban lesz 1 éves a lányom. Mi triciklit veszünk neki. Csupa rózsaszín, világítós, zenélős, kupolás csodát! Remélem tetszeni fog neki! Meg verses könyvet csináltam neki (egyszerű versikék, én rajzoltam hozzá az illusztrációt).
2012. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szobahinta is nagyon jó. Nekünk is van, és napi minimum fél órát hintázik kacagva. :)

A diavetítőt szerintem akkor érdemes, ha már a mesékre kicsit is figyel, ha a TV érdekelné, de nem akarod, hogy azt nézze. :) Ez meg egyéni, hogy kit mikor köt le a mese. :D

De ezzel nagyon jó ötletet adtál, a lányom tuti kapni fog. :)

2012. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!