Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kettő közül melyiket válassz...

A kettő közül melyiket válasszam első kiscipőnek? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


2012. febr. 29. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
D.D. Step! Kintre sokkal praktikusabb, mint a másik.
2012. febr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyire jar biztosan? mert ha meg csak mostkezd en a liliputit vennem, ha mar stabilan megy akkor a masikat
2012. febr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Igen, ez sem mindegy. A D.D. Stepben nehezebb menni.
2012. febr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még csak most kezdi az álldogálásból a kapaszkodva lépegetést.

Vettem neki egy D.D. Step-et...

Akkor veszek egy Pedipedet is.


Végülis 11,5 cm-es a lábacskája, 20-as D.D-t vettem neki, talán nem növi túl, mire jó lesz....addig meg akkor veszek neki egy Pedipedet.

2012. febr. 29. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Liliputit ne vegyél, azzal van tapasztalatom, nagyon gyenge miőségű anyaggal dolgoznak, és pikk-pakk lekopik a szín. Pediped-nek olvass utána, hogy kint lehet-e használni, liliputi saját gyártású cipőcskéit nem lehet, mert nem bírja a fokozott kinti igénybevételt. Nekünk 13 hónapos korában volt 2 hete a lányunk lábán, még nem is járt, csak néha kikéredzkedett a babakocsiból egy-két lépés erejéig, s 2 hét után kilyukadt az egyik cipő talpa. Pediped valószínűleg jobb minőség, de azért kérdezz utána, nehogy kellemetlenség érjen, mert ahhoz azért marha drágán árulják a cipőket a liliputinál, és elég körülményesek, ha javítani kell.
2012. febr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
liliputit szerintem is akkor vegyél, ha babakocsiban ül még főleg. m pedipedezünk, a flex jó, bár nem vízállóak. A gg-vel és oroginals-al nincs tapasztalatom,de szerintem vékony a talpa, alulról nehogy felfázzon a babád.
2012. febr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már biztosan jár akkor kintre dd step, de ha csak bentre meg babakocsiba, és épp most kezd felállni akkor a pedipeg.

Mi még pedipegezünk, most volt egy éves, majd őszre veszek neki dd-t, nyárra is jó szerintem a pedipeg.

Liliputi tényleg gagyi, és nagyon szoros a gumija, plusz olyan mint egy mamusz.

2012. febr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak majdnem ugyanilyen pediped cipő volt az első kiscipője. Mikor már a szobában el-el engedte a kezünket, és megtett 4-5 lépést egyedül is, akkor vettem neki ilyet, hogy az utcán is le tudjam rakni néha, hogy azt is szokja. Mondjuk akkor június volt, tehát lényegesen jobb volt az idő, mint most.

Lényeg, hogy őszig ki is húztuk azzal a kiscipővel, az idő alatt gyönyörűen megtanult járni, és őszre már én is komolyabb cipőt vettem neki.


Ha most kezd sétálgatni, akkor nagyon jó választás a pediped! Én egyáltalán nem bántam meg, hogy azt vettem első cipőnek!


Ilyen volt a mienk: [link]

2012. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!