Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásárolt már valaki a hanságli...

Vásárolt már valaki a hanságligeti Hipp gyárban? Milyen feltételekkel, mennyiért és mekkora mennyiséget lehet venni egyszerre?

Figyelt kérdés
Változatosan vannak gyümölcsök és főzelékek is!? Ha tud valaki valamilyen infot, légyszi írjon! Köszönöm!!
2012. márc. 1. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Igen mi ott vásároltunk meg a havi adagot a Kislányomnak.Ha van ismerősöd aki ott dolgozik akkor sokkal olcsóbban meg tudod venni a dolgokat.Ott mindent találsz amit ott csinálnak.Gyümölcsök,főzelékek,tápszerek,tejital,babavíz,babakeksz és még sorolhatnám.Nekünk nagyon jó volt mert így sokkal olcsóbbra jöttünk ki.Bármennyit vehetsz!Azt hogy ha nincs ismerősöd úgy mennyi nemtudom.De 100-150forinttal olcsóbban kapod meg őket mint a boltban. Ha tudok még segíteni írj nyugodtan!

13Hónapos Kislány anyukája

2012. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ismerős nincs, sajnos, de azt mondták, hogy lehet menni privátba, meghatározott napon és időben... nem volt túl közlékeny a pasi a telefonba... de szerintem megpróbáljuk és remélem nem kell ismerős...köszi a választ :))
2012. márc. 1. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha odamész a csaj aki ott van nagyon aranyos ő majd el fog mondani mindent A portán is tudnak segíteni.Biztosan sikerrel jársz.Énis több hónapig odajártam.Amúgy nerre laksz?
2012. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jó tudom (mérget nem vennék rá) hétfőn és csütörtökön van nyitva 8-13 közt a mintaboltjuk. Olcsóbbak a termékek, mint a boltokban. Igen, van mindenféle. :) (gyümi,főzi,babavíz, tea,tápszer,tejpép,...)
2012. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bárki vásárolhat, én is úgy tudom! Ha tudsz már árakat, leírod? Mi is gondolkodunk rajta, hogy el kéne menni, de mi 60 km-re lakunk, és nem tudom, így is megéri-e!?
2012. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oda-vissza én sem úszom meg 65-70 km alatt, de nem egyedül megyek, hanem anyukákkal megpróbálok összeszervezni és akkor mindenkinek jó lesz!

Ha tudok árakat akkor majd írok, és valóban hétfő és csütörtök a napja 8-13ig.

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! :)

2012. márc. 2. 07:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Én igaz csak tavalyi árakat tudok, de pl.Hipp főzi husi nélkül 230 körül volt, menük 280-300, 190 g-os gyümik,jó éjt papi 250 körül, tejpépek kb.630, instant tea 500 valamennyi, babakeksz 480 ... Kecskeméti bébiételek közül sima főzi 200 alatt volt, husisok kortól függően 200-230 között, gyümik 180valamennyi, gyümik gabonával kb.200,
2012. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltunk a gyárban, ha esetleg érdekel valakit a részletes árlista, küldjön egy mail címet és elküldöm neki!
2012. márc. 5. 16:27
 9/10 anonim válasza:
Köszönöm az emailt
2013. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már nincs meg az árlistám, mert el keveredett valahova, de telefonon biztos tudnak felvilágosítást adni!
2013. nov. 10. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!