Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit raktok a babátok...

Ti mit raktok a babátok tízórai uzsonára való gyümölcspépbe, hogy "rágható" legyen?

Figyelt kérdés
Az én lányom 8 hónapos, és már előszeretettel rág. Azt vettem észre, hogy az uzsira vagy tízóraira kapott gabona ill. tejpéppel kevert gyümölcsöket nem szívesen eszi már, mert megszokta, hogy az ebédet rágcsálhatja, mert darabos. Nem tudom mivel tehetném darabossá neki a gyümölcsöket. Van ötlet? Ti hogy csináljátok?
2012. márc. 1. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hónaposan már ne pépesítsd neki az ételt. Adj neki uzsonnára gyümölcsöt,pl. banánt,darabokban. Vagy más gyümölcsöt keverj joghurtba. De adhatsz neki kenyeret virslivel,szalámival vagy valamivel megkenve is.
2012. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én riszt szoktam neki natúrban főzni és azt keverem bele a tejpépbe. Vagy nagyobb darabokra töröm a babakekszet és azt keverem bele.
2012. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
riszt=rizst
2012. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!