Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne, ha egyszercsak már...

Mi lenne, ha egyszercsak már nem kínálnám cicivel a tízórai gyümölcs után?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképpen magától kell elhagynia, csak akkor van kiváltva? Már 4 napja próbálkozom és mindig itatom is a gyümi után, de elfogadja a cicit is. Szerintem bármennyit tudna enni :)
2012. jan. 7. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyümölcsbe tegyél kekszet, és ne adj neki cicit.
2012. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, ö nem fogja elhagyni a cicit magától.


Nekem tápszeres volt a lányom és ebéddel kezdtük (itt a gyümölcsöt nem ajánlják 6 hós kor alatt mert túl savas egy baba gyomornak).

Szóval minden kóstoltatás után jött a tápszer. ez mindig így volt már egy egész adag ebédet adott, majd bukott folyamatosan. úgy tönt nem elég neki az ebéd. de abba hagytam a tápszert, nem adtam neki többet. nem volt éhes, és nem is bukott többet.

Szóval nálunk sem hagyta abba magától.

2012. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mert az én lányom is szokott bukni utána. Természetesen a gyümölcsbe teszek kekszet, vagy próbálom laktatóbbá tenni egy kis krumplival. Akkor ma kipróbálom, hogy nem ciciztetem utána (alma-őszi-banán lesz a mai menü).

2012. jan. 7. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!