Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikortól használtatok...

Ti mikortól használtatok etetőszéket?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám, most vettünk neki Baby Design dönthető etetőszéket, de én még nem gondolom, hogy használhatnánk, mivel nem ül még, és a szék majdnem derékszögű benne.
2012. márc. 2. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hós a babám, Giraffe Club multifunkciós etetőszékünk van, 2 hete vettük. Mi használjuk, mert a hordozót már kinőtte.

Nagyon szereti az etetőszéket, még nem tud ülni ő sem, de ha megdöntöm, szépen elterül benne. :)

2012. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapos kora óta, azóta ül meg szépen, sokáig, előtte összerogyott volna benne. Én nem erőltettem, használtuk a pihenő széket etetésre.
2012. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dönthető támlájú Chicco-nk van. 6 hónapos kortól használtuk, mert akkor kezdtünk kanalazni.
2012. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2 hete használjuk, most 9 hónapos a fiam. 3 napja gyönyörűen felül egyedül, és el is üldögél. Előtte is megült, csak egyedül nem ült még fel, picit kellett segíteni. Szerintem akkor érdemes már használni, ha szépen tartja magát, ha pedig dönthető támlájú, akkor már most is használhatjátok.
2012. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A mi etetőszékünk top rider, dönthető. Féléves kora óta ott etetem, pedig még nem tud magától ülni a kisfiam. Ha nem dönthető, akkor valóban marad az autós hordozó vagy a pihenőszék.
2012. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5 honapos kora óta használjuk, a támla több fokozatban dönthető.
2012. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5hónapos korától használjuk,amióta megy a hozzátáplálás.Több fokozatba dönthető etetőszékünk van.(CotoBaby)

Lányom sem ül még,de nem csuklik össze,szépen tartja magát benne.

De ha dönthető az etetőszéked,akkor miért nem állítod olyan fokozatba amiből kényelmesen tud enni?Ha döntve van akkor nem derékszögben van az ülés.

2012. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én lánykám 8 hónapos, már 2 hónapja megvettük az etetőszéket,de még a hordozóban eszik. Nem ül stabilan. Dönthető támlás etetőszéket vettem (Brendon/Dinner Star),de mégsem látom kényelmesnek a babámnak. Nagyon szépen eszik kanállal pici kora óta,mégis a hordozóban érzi jól magát.
2012. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is Baby Design etetőszékünk van, az én 7 hónapos lányom sem ül még, de döntve beleteszem. Szerintem az az 5-10 perc nem árthat meg, főleg mert nem ül, nem a gerincén van a terhelés. Szinte fekszik benne.
2012. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekünk Peg Perego Pima Pappa Duplo etetőszékünk van.

Ebben van szűkítőbetét is.

Kisfiam még csak 4 hónapos, anyatejes, de döntött háttámlával beleültettem kipróbálás céljából, nem "gyűrte" össze a picit.

Persze mi még nem használjuk napi szinten...

2012. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!