Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopi közben folytontekergő,...

Szopi közben folytontekergő, kakilással próbálkozó, erőlködő babámat hogy szoptassam?

Figyelt kérdés
szenvedes a szopi, folyton nyom, erolkodik, de nem jon semmi. Emiatt kikopi a cicit. Egyszerre igy csak 20-30 miliket eszik, egy oran at szopizunk legalab, hogy jollakjon. Kaki napi 1-2 van, bosegesen, puki is jon es bofizik is. Mit csinaljak?

2012. márc. 2. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasfájós. Adj neki minden kaja előtt espumisan cseppet. Vény nélküli, nem drága és nem gyógyszer.
2012. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy van még infacol is, azt is erre találták ki, szintén vény nélkül kapható.
2012. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Infacolt kapja 3 hetes kora óta. Espumisant is próbâltuk egy hetig, illetve a gripe watert is. Bio gaiat is kapja.
2012. márc. 2. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Te eszel tejterméket? Lehet, hogy enyhe allergia, próbáld ki, hogy két hétig nem eszel tejterméket! Nagyon sokszor kiderül, hogy allergia van a kólika hátterében:(. Nem megijeszteni szeretnélek de ezzel ártani nem ártasz:).

Hordozást, babamasszázst próbáltad már? A hordozás azért jó a hasfájós babáknak mert a testmeleg és a folyamatos "masszírozás" megmozgatja a beleket, valamint függőlegesben könnyebb kakilni.

2012. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudod próbáld meg (ha még nem próbáltad) máshogy tartani szoptatás közben mondjuk hónalj tartásban. Masszírozás az csak ha nem épp evés előtt vagy után vagytok. A sokat cicin lógásnak megvan a böjtje mert felázhat a mellbimbó nekem is ez volt alig bírtam ki úgy fájt erre mondjuk az aloa verás spré nagyon jó. Ha görcsoldókat adsz neki akkor attól még sokat pukizik meg böfizik szerintem, próbálj nem tejeseket enni meg semmit ami puffasztó, és neki is az a segítség ha nem alakul ki a puffadás meg a hasfájás a laktáz enizim az ami lebontja a tejcukrot így az már nem okoz bélgázt.
2012. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!