Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kezdetén kicsit...

Hozzátáplálás kezdetén kicsit rostosabb gyümölcslétől nyálkás széklet?

Figyelt kérdés
A sima almalén már túl vagyunk, ettől semmi gond nem volt... tegnap és ma csipkebogyós almalevet kapott (ennek sűrűbb, rostosabb... kb őszilé szerű az állaga), és ma eléggé nyálkásat kakilt. Egyébként jókedvű, nincs láza, tehát nem tűnik betegnek. Ez lehet a rostos gyümilétől, hogy még nem szokta meg az emésztő rendszere (4 hós tápszeres baba)?
2012. márc. 2. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet.


szerintem ne savas gyümölcscsel probálkozz hanem répával krumplival, ami nem terheli a gyomrot.


nekem a lányom 4 hétig fosott egyfolytában. doki azt mondta telejsen normális a hozzá táplálás elején. újjat nem adhattam de amit addig evett (répa, krumpli, paszternák) adhattam tovább a gyümölcsöket el is ellett addig felejteni.

2012. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!