Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól fürödtök...

Mennyi idős kortól fürödtök együtt a babátokkal?

Figyelt kérdés

2011. nov. 24. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Én pár hetesen vele fürödtem,persze előtte megfürödtem,és azután fürdőruhát vettem!
2011. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 TKI Ibolya ***** válasza:
58%

Soha nem fürödtem együtt egyik gyerekemmel sem.Én felnőtt vagyok ő baba nem hiszem hogy együtt kellene fürödnünk,mint ahogyan nem iszunk egymás poharából sem és nem nyalom le a kanalát sem amivel eszik.Strandra sem vittem őket egy éves kor alatt.

Persze ez az én véleményem attól más másként csinálja.

2011. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Mióta stabilan ül (magától felült, sose ültettük), 7 hós korától. Jobban szeret a nagy kádban pancsolni, oda viszont nem szívesen teszem egyedül. Úgyhogy vagy apával, vagy velem fürdik ott.

(Én a kanalát is lenyalom.)

2011. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9hós korától,néha,fürdőruhában,én ebben semmi problémát nem látok, szemmel láthatóan élvezi!:-)
2011. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3 hónapos kortól lehet.


Mi azóta fürödtünk együtt, mióta átszoktattuk a nagy kádba. Ez 7-8 hónaposan volt. 2 éves múlt, és most már egyedül fürdik. Persze vigyázok rá.

2011. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos a lányom, és úgy tervezem, hogyha már stabilan tud ülni, akkor teszem a nagy kádba fürdeni. Addig szerintem nem! De ki tudja! :D
2011. nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14 hónapos, mostanában kezdett nagy kádban fürdeni, Velem. Nagyon élvezi! Akik fürdőruhában teszik ezt, leírnák hogy miért ? Köszönöm
2011. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pár hetesen a higiéniai okok miatt vettem fürdőruhát,most 11 hós,és azért mert valami miatt nagyon érdeklődik az intim testrészek után!
2011. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Off: én fiam is megnézte 1-2-szer apa kukiját, mondtuk, hogy azt nem szabad, és már nem érdekli. Mi biztos nem fogunk fürdőruhát venni, még a végén kitalálja, ha nagyobb lesz, hogy csak ruhában hajlandó fürdeni, mert apa-anya is így csinálta.
2011. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8-nak: egyszer elmondod neki, hogy az ott apa kukija/anya puncija, de ezek intim testrészek, nem bántjuk a másét.
2011. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!