Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a babátoknak melyik...

Anyukák a babátoknak melyik tápszer vált be?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy a dobozon kiírt korának megfelelő adagtól jól is lakik. A fiam 7 hetes lesz 120 ml kap Neslé Lactogenből, de ennyitől nem lakik jól. Esetleg rakjak a tápszerből 1 kanállal többet, hogy jól lakjon?
2012. márc. 3. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd az arányokat de csinálj neki kicsit többet, ha így nem elég neki!

Nekünk a Beba HA start vált be, ebből nagyjából annyi mennyiségeket evett amennyit kellett neki és jól is lakott (de persze azért előfordult hogy kicsit többet vagy kevesebbet evett hiszen nem mindíg egyformán éhes a baba)... bár mostmár eléggé unja de nem hinném hogy ez a tápszer hibája, egyszerűen a tápszerek egyhangúak és az én kislányom kezdi unni mert tejem sajnos nagyon rövid ideig volt és akkor is kevés tehát már 3 és fél hónapja eszi ugyanazt (amúgy is nehéz etetni nem egy könnyen evő baba)...

2012. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. A fiam van hogy 210 ml eszik. Ez jóval több, mint az előírt mennyiség. Nem fogom növelni a tápszer arányát a vízhez képest, mert eszembe jutott, hogy fájhat tőle a hasa.
2012. márc. 3. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Milupa Milumil Pregomin 0+

Ez vált be, mikor a Bebát ette minded etetés sírásba torkollott.

2012. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lakik jól vele akkor ne a tápszerből tegyél bele 1 kanállal többet, hanem egyszerűen adj neki többet , amivel jól lakik !
2012. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!