Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stodallal kapcsolatban tapaszt...

Stodallal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

6 hós kisfiam reggelre beteg lett. Folyik a nózija, köhög (száraz). Láza/hőemelkedése nincs, csak egy kicsit levert. Tengervízes orrspray-t használok, orrszívózom, Baby luuf-fal kenem reggel-este. Párologtatok még kamillát.


Volt már náthás, de nem köhögött. Elmentem a gyógyszertárba, hogy vegyek rá valamit, de a kedves gyógyszerészek nem voltak valami segítőkészek - finoman szólva. Vettem Stodalt, gondoltam ez nem árthat. Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Ér valamit?


Dokinénihez hétfőn viszem, ha addig nem javul. Nem szívesen viszem más orvoshoz/ügyeletre, mert már pórul jártunk azzal párszor.



2012. márc. 3. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,

mi is 6 hósak vagyunk és az én kicsim is köhög, folyik a nózija, láza nincs. vettem stodalt (velem is szívóztak a gyógyszerészek egy helyen nem is adtak..), azt használjuk, meg orrcseppet és orrszívózunk. Emellett eukaliptusz párologtatok és megy éjszaka a hideg párásító is.

Tegnap voltunk orvosnál, ő csak orrcseppet írt fel és mondta hogy vegyünk még cebion cseppet, egyébként halixol szirupot ajánlott még, de mondtuk neki hogy vettünk már stodal-t, azt mondta az is jó.

már 3. napja használjuk a köptetőt és sokat segített! Jobbulást! :)

2012. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Óóó de jó! Köszi a segítséget, akkor reménykedhetek. :)

Nekem is van itthon eukaliptusz olajam, majd teszek én is egy kicsit a vízbe.

Cebionra én is gondoltam, de nem mertem neki megvenni, mert januárban az egyik vérképén a ferrin (vasraktár) szintje magas volt, és Cebiont nem lehet ilyen esetben adni. Aztán lehet, hogy azóta már réges-rég helyreállt, de inkább nem kockáztattam. Lehet, hogy majd felhívom hétfőn a vérvételeseket, hogy mondjanak valamit a legutóbbi eredménnyel kapcsolatban, és ha normál az érték, veszek én is neki!

Köszönöm a válaszod!

2012. márc. 3. 14:54
 3/4 anonim válasza:
Sajnos nekünk semmit sem ért, mint általában a többi homeopátiás szar( bocs szer). Nem akarok senkit megbántani ezzel, mert tudom, hogy sokan vannak nagyon jó véleménnyel róla. Nekem még egy sem jött be. Ártani nem fogsz vele, és még lehet, hogy nektek be is jön.
2012. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok homeopátia fan egyébként, eddig egyszer próbáltam Barnin a hasfájására, akkor nem hatott. Csak gondoltam inkább ezt adom neki, mint gyógyszerrel "tömjem", mert nem akarom, hogy amiatt más jellegű problémánk előjöjjön.
2012. márc. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!