Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt és fél hónapos babát még...

Öt és fél hónapos babát még lehet vinni babaúszásra?

Figyelt kérdés
Nem túl idős hozzá, hogy elkezdjük? Amíg hideg volt, nem akartam vinni, de már jó az idő. Amúgy mi kell hozzá?
2008. ápr. 10. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem túl késő, vidd nyugodtan. (szerintem sosem túl késő)
2008. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 hónaposan kezdtük és már egy éve imádjuk :)

Hogy mi kell hozzá, helyileg változó, érdeklődj ott, ahová vinni szeretnéd!

Kellemes lubickolást kívánok!

2008. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónaposan kezdtük, az már határeset volt, de még megvolt a búvárreflexe.

Általában kell úszónadrág, nálunk az úszópelust enm fogadták el, csak egy speckó kisnadrágot.

Kell orvosi igazolás, illetve fel kell készíteni a babát úgy, hogy a fürdővizét fokozatosan lecsökkented (kérdezd meg, hány fokos vízben fürdenek ott!), vagyis először hidegebb vízben fürdik, aztán engedsz még hozzá meleget.

Találj ki egy szót, ami kötődik a vízhez, és máskor nem használod (locsipocsi vagy hasonló), és minden fürcsinél mondd ki a szót, aztán locsold le az arcát vízzel. Legjobb ezt fektetve csinálni, hogy teljesen érje, ne csak pár csöpp. Ez kiváltja a búvárreflexet.

2008. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól tudom 2 éves korig van babaúszás, legalábbis Oroszlányon.

2008. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!