Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba illik valamit...

Babalátogatóba illik valamit vinni ajándékba? Pl. babának valót, fürdetőszivacs, vagy játék a bölcsőbe ilyesmi.

Figyelt kérdés

Szeretnék babalátogatóba menni, de sajnos nincs pénzem "drága"ajándéktra.Tudtok valamit ajánlani, ami az olcsó kategóriába tartozik és praktikus is, max.2000Ft-ig.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Nagyon nem értek az ilyesmihez, mert még nincs tapasztalatom, nincs gyermekem.


2012. márc. 3. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Olyan pelusok ami 2000 Ft-ból meg van, nem a legjobb minőségűek. Mi kaptunk ilyet, Tesco gazdaságos kék csíkos volt, olyan volt mint egy nejlonzacskó, alig vártam, hogy elfogyjon. Inkább kárunkra volt mint hasznunkra.

Én sokkal jobban örültem volna egy szép kis puha állatnak, párnának, szundikendőnek, stb. Nagyáruházak babarészlegén jókat lehet kapni és bőven kijön 2000 Ft-ból az ajándék.

2012. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A Brendonban akciós most a Neogranormon duopack popsitörlő, 700 forint. Ez nagyon-nagyon jó árj, és jó minőség! ;) Hozzádobsz egy 1000 forintos csörgőt/rágókát, és kész is!
2012. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Pelust csak akkor vigyél ha tudod mit használnak. Nekem hoztak látogatóba pelenkát, de fel se bontottam, mert mi nem azt használjuk és nem akartam kísérletezni a babán, amivel kezdtük az bevált így azzal is folytattuk.

Popsitörlőnél is jó lenne tudni, hogy milyet használnak.


Én szerintem valami játékot vigyél, csörgő, rágóka, morzsoló kendő.

2012. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pl hozhattak volna pelust, mi moshatót használtunk.. Ilyet tényleg csak akkor vigyél ha tudod mit használnak, mit szeretnek.

Esetleg vihetsz valamit a szülőknek, ilyenkor mindig a baba van elkényeztetve, a szülők meg semmit sem kapnak, egy kis csoki, vagy egy tulipán csokor..

2012. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Húh,kezdtem azt hinni,h én vagyok az egyetlen hülye,aki nem örült a pelusnak...de megnyugtattatok:)(senkinek nem sikerült eltalálni milyet használunk)

Egyébként én valami cuki body-ra szavazok,az mindig jól jön,tescoban mindig van akciós.Mellé meg vmi csörgő vagy pl. az én kislányom nagyon szerette a textilkönyvet,dm-es zenélő békát.

2012. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, illik vinni. 2000 Ft alatt is szuper jó kis játékokat lehet venni mindenhol.

Én azért is örülök a játékoknak, mert az megmarad. Ami szerintem jó lehet (nyilván függ a baba korától is) báb, csörgő, előke, tányér, stb. Vagy munchkin termékek.

2012. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk bablátogatóban. A férjem unokatesójának született gyereke, és én felhívtam előtte a barátnőjét, hogy mire lenne szükségük, pontosan azért, mert még emlékszem, hogy hány csomag pelust és popsitörlőt kellett elajándékoznom, mert nem bírta a fiam bőre, pedig én is nagyon örültem volna anno jó pelusnak.

Nagyon örült a csajszi is, hogy felhívtam, így megtudtam, hogy pelusból és törlőből kb. 5 havi adagjuk van, de nincs pl. 150 ml-nél nagyobb cumisüvege, és azt szeretne.

2012. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Mindegyik nagyon hasznos volt és sok ötletet adtataok.Benézek a Tescoba vagy egy bababoltba.
2012. márc. 5. 15:26
 19/19 anonim ***** válasza:

18.50-esnek:Pampers Premium care Newborn pelus 43db-os 2000Ft volt a Tescoban.Én ezt vittem magammal tavaly nyáron be a kórházba,amikor szültem és az nem nevezném rossz minőségűnek.

Én igen is örültem,ha pelenkát,popsitörlőt kaptunk,és Pampers Active Babyt vagy Liberót kaptunk,ezekből van kisebb csomagos is ami 2500Ft körül kijön.De általában megkérdezték mire volna szükségünk.Kaptunk még ruhácskákat,csörgőt,hordozóra tehető bébi játékot.

2012. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!