Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételekről, italokról...

Bébiételekről, italokról írnátok nekem?

Figyelt kérdés
4,5 hós babámnak most kezdeném a hozzátáplálást. Melyikek a jók? Tapasztalatok?
2012. márc. 3. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

A legjobb, amit te csinálsz neki. Ha most kezded, akkor még nem olyan "melós" lereszelni neki üvegreszelőn egy kis almát pl.

De ha mindenképp üvegeset akarsz adni, én az Univert és Hippet ajánlom. A Kecskemétiben van hozzáadott cukor, az olcsóbb márkákban pedig én személy szerint nem bízom. Én ha veszek neki üvegeset, ez a 2 márka közül válogatok.

2012. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a szentkirályi márkából vettem neki baracklevet azt adtam először. Persze az a jó, ha főzöl, de az sem baj, ha inkább a bébiételekből válogatsz neki a korának megfelelőt. Én is az előző íróval értek egyet, ezt a két terméket érdemes venni.
2012. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én vegyesen főzök is, és üvegeset is kap, mikor milyen kedvem van, vagy mi volt az aznapi program, ráértem e, vagy sem:) ha üvegeset eszik, én univert adok neki, mert abból van a legtöbb választék, de néha néha eszeget hippet is, pl a tejberízst, vagy gyümiből veszek neki kecskemétit is. Nem vagyok egy paramami, amitől nincs baja, vagy tényleg nem abszurd, azt adok a gyereknek:)
2012. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bebivita...én már szinte csak azt adom a lányomnak.

Igaz 11 hós már.

2012. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!