Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tört el valaki higanyos lázmérőt?

Tört el valaki higanyos lázmérőt?

Figyelt kérdés
Mi bajunk lehet tőle? Meg is fogtam pár golyót, mert nehezen tudtam összegyűjteni. 1 évesem ejtette le a konyhakőre. Tudom, hogy mérgező, sok ijesztőt olvastam a neten és beparáztam :(
2012. márc. 5. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
No para :) Anno az öcsémmel én is törtem el egy higanyos lázmérőt, még játszottunk is vele (olyan jópofa volt, ahogy gurultak a kis golyók...), mire anyu észrevette. Azóta majdnem 25 év telt el, se az öcsémnek, se nekem nincs semmi bajunk.
2012. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is még gyerekkoromban törtem el egyet,és játszottam a golyókkal.

Még élek, 28 éves vagyok. :-)

2012. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baj. Én felporszívóztam őket, utána szellőztettem. Semmi bajunk nem lett.
2012. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, a húgom pár éve sorra tört el vagy négyet is, de sulis korunkban még "játszottunk" is a higannyal néha. :D (Jópofa, na. :D)
2012. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Valóban mérgező, ezért is tiltották már be. Kézzel sem szabad hozzányúlni, úgyhogy jól mosd meg a kezed!

Söpörd fel, aztán jól mosd át a követ!

2012. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem veszi valaki a szájába utána a higanyos kezét akkor nem lesz baj.


Porszívózz fel alaposan (ne söpörj mert azzal nem tudsz mindent felszedni, olyat amit esetleg alig látsz) és utána moss fel.

2012. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Totál ver a szívem amióta elolvastam milyen veszélyes :( Köszi aki írt.
2012. márc. 5. 10:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg hozzá is nyúltam :(
2012. márc. 5. 10:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, nyugi.

Régen még nem paráztak ennyit ezen az emberek, mégsem lett semmi bajuk. Szerintem mindenki játszott már higannyal. Jó, persze, ne edd meg, és mosd meg a kezed. De ennyi, tényleg ne aggódj.

2012. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi tavaly olyan szinten beparáztunk a higanytól, mikor eltörtük!!! :D 3 szobás lakásba laktunk, és a mi hálószobánkban tört el. A parketta elég rossz állapotba volt és mindenfelé elgurultak a higanygolyók, be a parketta közé is... Hát utána, hiába takarítottuk fel, nem volt kedvünk abba a szobába aludni! Átmentünk a nappaliba. Amúgy pont költözés előtt álltunk, amíg el nem költöztünk, a lábunkat se nagyon tettük be a szobába! :D :D Szóval mi NAGYON beparáztunk! Pedig ésszel tudjuk, hogy nem kell!!! De annyi hülyeséget és rémtörténetet olvastam a neten, hogy a tudatalattimba ez épült be! Szóval megértem, hogy megijedtél, mert te is biztos a hasonló oldalakat olvastad el, mint tavaly én is... De próbálj megnyugodni, ahogy előttem írták! :)
2012. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!