Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam tiz hetesen lett...

Kisfiam tiz hetesen lett bárányhimlős. Most lábaltunk ki, és most felső léguti hurutot kapott. Doki szerint nincs imunnja. Milyen homeopátiát alkalmaznátok hogy rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt az a probléma, hogy a babáknál, nem sok tapasztalat van a homeopátiát illetően.Nem nagyon lehet kísérletezni.Az orvosok nem adtak tanácsot hogyan tudnátok erősíteni az immunrendszerét?

Nem írtad,hogy anya tejes-e.Általában vitaminokkal rálehet segíteni az immunrendszer működésére,kérdés az, hogy viszed be egy tíz hetes szervezetbe.Anyatejen keresztül tudnád,de azt olvastam valahol,hogy nem lehet befolyásolni az anyatej összetételét, gondolok itt arra, hogy ha például több répát eszel több A- vitamin lesz a tejben,csak annyi lesz amennyi szükséges.

2009. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyatejes,csak nem tőlem kapja. Azt pedig nem tudom befolyásolni,hogy az anyuka egyen sok vitamint. Az ő kislánya "bivaly erős" csajszi:)A doki nem hisz a homeoban.60 éves és a régieket mondja. De azért szeretjük:)
2009. jún. 10. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem vagytok könnyű helyzetben.Ha tudod, szerintem kérd ki, egy másik orvos tanácsát is.Több szem többet lát alapon.Lehet,hogy van megoldás,és akkor egy beteges gyerekkornak veheted elejét!Nekem más ötletem nincs,remélem sikerül megoldanotok ezt a problémát!Jó egészséget nektek!
2009. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!