Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott már be valaki 10 hónapos...

Adott már be valaki 10 hónapos babát bölcsibe? Hogy lehet ezt megélni lelkileg?

Figyelt kérdés
Sajna nincs más megoldásunk és már most belepusztulok a gondolatba. Mindenki azt mondja nézzem a jó oldalát, de van egyáltalán olyan!? Ha más is jár hasonló cipőben, kérem segítsen! Köszönöm!
2012. márc. 5. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Igazuk van, nézd a jó oldalát. Még kicsi, könnyebben beszokik, megszokja a társaságot. Egyértelmű, hogy neked nehéz, de gondolj arra is, hogy így anyagilag könnyebb lesz. Legalább ha egy kicsit helyrejöttök, akkor még mindig ki lehet venni. Ha van valami kérdésed írj nyugodtan, bölcsis gondozó vagyok.
2012. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia 9 hósan keztde a bölcsit. Anyuci rosszabbul viselte mint a baba. :) Most 11 hónapos és imádja a bölcsit, hétvégén is menne. :)
2012. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem bolcsibe, de 7 honapos volt a kicsi, amikor vissza álltam munkába (szukségunk van a pénzre). En rosszabbul viseltem, mint a lányom. Nem sírt, nem hisztizett, semmi probléma nem volt. Igaz, hogy apucival van otthon. Talán csak az a rossz, hogy apuci az Isten. Nagyon orul nekem, szeret engem, szeret velem lenni és fozocskézni, takarítani. így hamar megszokta, hogy nem csak velem van. Bármelyik nagyszulovel probléma nélkul elvan.

14 hos kislány anyukája

2012. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz 14 hós volt a lányom,mikor ment bölcsibe,de engem jobban megiselt,mint őt.Azóta is imád odajárni,még hétvégén is menni akar.
2012. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönet Mindenkinek a biztatásért!!!
2012. márc. 7. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szívem szakadna meg. De arra gondolj, hogy ha tényleg nincs más megoldás, akkor próbálj meg vidám és pozitív lenni, hogy könnyebb legyen a babádnak is. Ne azt érezze rajtad, hogy valami rossz dolog történik.
2012. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!