Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek igazán bababarát...

Ismertek igazán bababarát szállást a Dunántúlon? Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok és konkrét helyek is érdekelnek!

Figyelt kérdés

Áprilisban fogok szülni és augusztusban szeretnénk elmenni valahová pár napra. Van egy 3,5 éves lányunk is. Igazából leginkább miatta mennénk, nem szeretnénk, hogy kimaradjon egy nyaralás csak azért mert tesója született.

Tehát olyan szállodát vagy szállást keresek ami alkalmas lenne mind a két gyerkőcnek,(elfogadható áron, nem 4*-os) és ne kelljen a fél házat magunkkal vinni. Balaton déli partja és a környék.

Az sem lenne utolsó szempont, hogy legyen fedett medence, mert tavaly júliusban Keszthelyen voltunk és végig szakadt az eső. (bár a gyümölcse meglett a rossz időnek) :)

De most szeretnénk, ha a lányunk is jól érezné magát.


2012. márc. 5. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Kolping hotel , pont ott van keszthel mellett. Mondjuk ez annyira nem olcso de vannak jo alcios hetek. Mi mar 5 szor voltunk most megyunk 6dik alkalommal egy 5 honapossal es egy 6 evessel. Tenyleg semmit nem kell vinni meg babakocsit se! Egyebkent annyira nem is draga szerintem ahhoz kepest amit nyujt. Alsopahokon van pontosan.
2012. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja ezt valakinek irtam mar errol a hozelrol:

En torzsvendeg vagyok es vannak nagyon jo akciok igy de siman is vannak, pl ingyen mehet a nagyi ha min 4 ejszakara mentek. Mi jovo heten megyunk babauszo taborba. Wellness viszonylatban nagyon megeri szerintem. Nem tudom mekkora gyerkoccel mentek, de egyszeruen mindent alad adnak. Babaorzot, sport babakocsit , bebieteleket reggelinel vacsoranal, hetvegente van gyerekfelugyelet meg vacsi kozben is. Van ovi bolcsi hatalmas jatszohaz a medencenel es egy a kavezo mellett. Minden ugy van kalakitva hogy ralatsz a gyerekre mikozben lazithatsz te is egy kicsit. Meg gyerek szauna is van ami 45 fokos azt hiszem. Kint legalabb 3 jatszoter az egesz egy nagy zart udvarban van. Sokfele szobatipus van egesz nagy csaladoknak is, es a biohazak is nagyon jok. A szobakban van babakad babaagy ha kell fellepo wc szukito vagy bili. Felnotteknek van gyerekmentes furdoreszleg is. Amit en a legjobban imadok benne hogy minden evben ujitanak kicsit, tavaly pl annak az aprosagnak orultem hogy mindenhova tettek kezfertotlenito automatat. Ja es szoptato meg pelenkazo helyiseg is mindenhol van nem kell visszamenni a szobaba. A medencekbe barmit csinalhatnak a gyerekek nem szolnak rajuk hiszen itt minden roluk szol. Itt mindenki gyerekkel van nem kell oket csititani fegyelmezni allandoan, es ez olyan felszabadito erzes. Nem mintha egeto gyerekeim lennenek de hat az ujdonsagtol ugye nagyon izgatottak tudnak lenni. A reggeli vacsora valasztekos es finom, es ebedelni is ket helyen lehet a hotelon belul. A gyerekeket mindig ajandekcsomag varja altalaban szinezo es szines ceruza. Minden parkolo orzott, es van a szokasos konditerem kozmetika fodraszat szanua gozkabin. Nyaron a kinti medencek is jok es nagyok is. Akkor van pl gokart akadalypalya gyerekeknek, ponilovaglas is. Nekem 6 eves es 5 honapos fiaim vannak es kivancsi leszek mi lesz mert most megyunk eloszor egy teljes hetre. Ha valami meg erdekelne kerdezz csak nyugodtan:)

2012. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!